Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Při návrhu řešení sídla významné stavební společnosti jsme připravili tři koncepty dlažeb, obkladů i sanitárních prvků. První pro vstup a schodiště, druhý pro management a zákazníky a třetím konceptem je výrobní zázemí.

Dlažba výrobce Porcelaingres je při řešení administrativní budovy vhodným povrchem z několika důvodů. Hlavními jsou vysoká odolnost, vynikající údržba, ale také opravdu široká nabídka stylů a cenových úrovní, umožňující zvolit nejen pro budovu, ale i pro jednotlivou část ten pravý materiál.

Do vstupu a schodiště jsme zvolili dlažbu formátu 150x75cm, která je díky digitální technologii tisku povrchu dlaždice a inspirací v přírodních vzorech krásnou, nadčasovou a od kamene téměř nerozeznatelnou variantou. Na rozdíl od kamene má dlažba ještě další výhodu, nenasákavost. Dlažba Porcelaingres velikosti 150x75cm je po položení monumentální, je to krásný formát a při použití v recepci nebo na schodišti, kde umožňuje řešit každý schod jedním kusem dlažby, je opravdu reprezentativním povrchem.