Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

České koupelnové doplňky nejvyšší kvality a čistého designu

Společnost Bemeta Design vznikla na začátku roku 2004 v Žatčanech u Brna. Záměrem bylo nabídnout koupelnové doplňky nejvyšší kvality, čistého designu a hlavně s přesností zpracování pro ty nejnáročnější zákazníky. To, že jsme se vydali správnou cestou, nám ukazuje zájem a spokojenost s produkty ze strany zákazníků.

Kromě sériově vyráběného zboží firma nabízí také atypické produkty a zakázkovou výrobu. Dalším směrem výroby je program HELP pro starší, handicapované a pohybově omezené osoby.  Produkty od Bemeta Design jsou určeny nejenom pro koncové zákazníky v obchodech, ale také pro hotely a penziony po celé Evropě.

 

Naše produkty vyvážíme celosvětově do téměř dvou desítek zemí nejen v Evropě. S našimi produkty se můžete setkat v Německu, Rakousku, Itálii, Rusku, Kazachstánu, Spojených arabských emirátech, ale například i na Islandu.

 

V tomto roce připravuje uvedení dvou nových produktových řad, které představíme na začátku léta. Věříme, že se zalíbí a naši klienti si vyberou přesně to, co právě potřebují.

 

Chcete koupelnu s prvky Bemeta? Není problém. Napište nám.