Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Mezinárodní Švýcarská firma s dlouholetou tradicí, zabívající se výrobou vysoce kvalitních sprchových koutů, akrylátových van a wellness výrobků.

Duscholux -Duscholux je Švýcarská firma s dlouholetou tradicí v mnoha zemích Evropy. Duscholux vyvíjí funkční a propracované výrobky pro koupelny, wellness a je jedním z předních světových výrobců sprchových koutů. Mnoho z výrobků Ducholux získalo mezinárodní ocenění za design a staly se klasikou. To jsou viditelné známky více než 40 let zkušeností. Nezávislý design, technologie určující směr, vysoce kvalitní materiály a promyšlené zpracování – tyto základní body tvoří a charakterizují naší produktovou výrobu. A vykazují se ve všech oblastech naší působnosti - sprchových koutech, kompletních řešeních pro koupelny, akrylátových vanách i wellness výrobcích. Duscholux staví na mezinárodních úspěších, stejně jako na závazcích ke svým švýcarským kořenům. Sprchové kouty Duscholux nesou s několika výjimkami, označení „švýcarský „. Vyvinut a vyroben ve svém sídle v Thunu. Naše výrobky mají obzvláště dobrou pověst. Označení „Swiss Made „ je synonymem hodnot, jako je kvalita, spolehlivost a udržitelnost. To je slib, na který se můžete spolehnout. Od samého začátku.

Mnoho z výrobků Ducholux získalo mezinárodní ocenění za design a staly se klasikou. To jsou viditelné známky více než 40 let zkušeností. Nezávislý design, technologie určující směr, vysoce kvalitní materiály a promyšlené zpracování – tyto základní body tvoří a charakterizují naší produktovou výrobu. A vykazují se ve všech oblastech naší působnosti - sprchových koutech, kompletních řešeních pro koupelny, akrylátových vanách i wellness výrobcích. Duscholux staví na mezinárodních úspěších, stejně jako na závazcích ke svým švýcarským kořenům. Sprchové kouty Duscholux nesou s několika výjimkami, označení
„švýcarský „. Vyvinut a vyroben ve svém sídle v Thunu. Naše výrobky mají obzvláště dobrou pověst. Označení „Swiss Made „ je synonymem hodnot, jako je kvalita, spolehlivost a udržitelnost. To je slib, na který se můžete spolehnout. Od samého začátku.
 

Chcete koupelnu s prvky Duscholux? Není problém. Napište nám.