Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Rodinný dům kde každý prostor je navržen zvlášť, tak aby splnil rozdílné požadavky uživatelů

Hlavní koupelna:

Je rozdělena na dvě samostatné wellness zóny.

V první z nich  je středobodem hydromasážní vana Riho se speciálními zádovými tryskami, ovládání je řešeno podomítkovou baterií a napouštěním přepadem. Voda z vany se často objeví i na zemi, zde je vše vyřešeno odtokovými žlaby v podlaze v těsné blízkosti vany. 

V druhé z nich je hlavní sprchovací kout s tryskami, které jsou namontovány na míru přímo pro investora. Dominantou zde je i velká hlavová sprcha včetně přívalového proudu a vestavěného osvětlení od firmy Hansgrohe. Centrální baterie podomítková s termostatem a vše se ovládá jednoduchým stiskem tlačítek. Dále každý prostor je vybaven umyvadlem se skřínkou Keramag, bateriemi Hansgrohe, doplňky Keuco, a skvěle funkčním a zároveň originálním radiátorem Kermi.

Při řešení toalety je vidět, že i tento prostor nemusí být jen tak obyčejný. Za dveřmi je ukrytý částečně zapuštěný pisoár firmy Keramag. Protože nezbylo místo na bidet, je wc kombinováno se sprškou a osušováním.

 

Koupelna děti:

Mezi dvěma dětskými pokoji, se nachází koupelna přístupná z obou stran. Je řešena úsporně za to s maximální užitnou hodnotou. Za dveřmi se nachází prostorný sprchovací kout, vybavený kombinovanou nástěnnou termostatickou baterií se sprchou. Prostor je vybaven umyvadlem a koupelnovým nábytkem Keramag, bateriemi Hansgrohe a radiátorem Kermi. Aby byla funkčnost zajištěna nesmí chybět doplňky, zde od firmy Keuco.

Použitá kombinace obkladů a dlažeb: dlažba LaFabbrica má mírně reliéfní povrch, tím pádem splňuje nároky na protiskluz. Obklady jsou od výrobce Atlas Concorde a splňují požadavek na nestárnoucí jednoduchou eleganci zdobenou pouze jednoduchou kombinací formátů a barev. Hlavní dominantou koupelen je také nádherný výhled do okolí a spousta světla.