Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno
Toaleta Geberit AquaClean Sela představuje novou dimenzi čistoty

Jemná a perlivá sprcha Vás po použití WC omyje přesně takovou intenzitou, která Vám bude příjemná. Na výběr máte až pět úrovní intenzity sprchovacího proudu. Teplý proud i jeho vlastnosti můžete snadno ovládat pomocí intuitivního dálkového ovladače nebo panelem umístěným pod víkem toalety. Rovnoměrné pohyby vodního proudu vpřed a vzad se postarají o důkladné očistění intimních partií. Rameno sprchy se před každým použitím a také po něm opláchne čistou vodou. Všechny sofistikované funkce, včetně sprchy, jsou elegantně skryty v keramickém těle WC mísy. Ta je navíc pokryta speciální vrstvou, která zabraňuje usazování nečistot, takže se toaleta snadno udržuje. WC je vybaveno anatomicky tvarovaným sedátkem a funkcí pomalého sklápění sedátka a víka. Díky provzdušnění sprchovacího proudu zaručuje toaleta dokonalou očistu při nízké spotřebě vody. Integrovaná funkce detekce uživatele pak zajišťuje ohřev vody až ve chvíli, kdy se k toaletě přiblížíte.

OPEN DAY 2018
Zveme vás na OPEN DAY 2018, který se u nás letos koná 18.10.2018 od 8:00 hod. na naší vzorkovně.   Co na vás čeká?   - Prezentace novinek roku 2018 z veletrhu Cersai Bologna (sortiment obkladů, dlažeb a sanity) - Setkání významných architektů, developerů, investorů a stavařů …
Nová kolekce STORM
Představujeme Vám novou kolekci STORM vzhledem imitující kámen od italské keramičky La Fabbrica. Tuto kolekci můžete vidět na naší vzorkovně, kde jí máme vystavenou. Přijďte se na ní podívat. Naše vzorkovna sídlí na ulici Vídeňská 119b, Brno.