Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno
Německá firma KALDEWEI je právem evropskou jedničkou v produkci ocelových smaltovaných van a sprchových vaniček.

Dlouholeté zkušenosti, inovace koupelnového vybavení, kvalita a dlouhá životnost, to vše je Kaldewei. Výrobce sprchových vaniček, van a umyvadel, které vyrábí v Německu. Využívá jedinečný materiál, kterým je smaltovaná ocel.

Od roku 1918 - Podnik, založený v říjnu 1918 v Ahlenu Franzem Kaldeweiem. Veškerá tvorba začala výrobou polotovarů, koupacích kádí, pánví a kovových kádí, se kterými se Franz Kaldewei proslavil.

Od roku 1928 - Ve druhé generaci v roce 1928 vstupuje do podniku Heinrich Kaldewei. Od roku 1932 začal podnik vyrobené ocelové polotovary sám smaltovat a později už mají vlastní tavírnu smaltu.

 V roce 1934 - první volně stojící ocelové koupací vany

Od roku 1950 - Heinrich Kaldewei společníkem firmy

V roce 1956 - Smaltované sprchové vaničky

O rok později… Poprvé koupací vana tažená z jednoho kusu oceli

Od roku 1973 - Franz-Dieter Kaldewei přebírá vedení podniku

A co KALDEWEI dnes?

Podnik vede od roku 2008 ve čtvrté generaci Franz Kaldewei, který zviditelnil své jméno po celém světě svými nároky na design i kvalitu. Uvedením umyvadel v roce 2015 bylo další prospěšnou novinkou KALDEWEI, také díky spoustě výhod materiálu smaltovaná ocel a tak výrobky z ní se dodávají i do prvotřídních hotelů.

V současné době KALDEWEI nabízíširokou škálu modelů. Tvarová rozmanitost, design i vynikající funkčnost vítězí nad konkurencí.

Franz Kaldewei GmbH Co. KG je celosvětovým partnerem pro realizaci kvalitních řešení koupelen ze smaltované oceli. V koupelnách se osvědčují celá desetiletí díky výhodám materiálu.

Podnik byl oceněn jako „značka století“, také obdržel spoustu cen za design.

Chcete koupelnu s prvky KALDEWEI? Není problém. Napište nám.

 
TEIKO
Český výrobce, který od roku 1992 patří mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky. Záruka kvality, díky moderní technologii a použitím špičkových materiálů. Výrobky tohoto výrobce lze naleznout už v 17 evropských zemí. TEIKO je výrobce van, vaniček, masážních systémů, sprchových…
DURAVIT
Jak šla historie ve společnosti Duravit? Německo 1817 - byl zprvu zaměřený na produkci kameninového nádobí V roce 1956 - výroba se rozvinula z kameninového nádobí, na výrobu keramiky i sanitární keramiky Dnes - Duravit AG působí na mezinárodní úrovni Kvalita…