Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Výrobce La Fabbrica nejlépe vystihuje citát Oscara Wilda "krása je jediná věc proti které je čas marný"

Elegantní, prestižní, luxusní vzhled, zástupce estetiky vyrobené v Itálii: to je styl La Fabbrica. Představujeme Vám tuto opravdovou třídu italského stylu, značku která zachycuje a dobývá celý svět. Značku La Fabbrica, jejíž název hovoří o svůdné kráse, značce, která vypráví o stylu, který je tak fascinující, že se pro jedny stal profesí a povoláním, aby byl transformován do vášně, Vaši vášně. Kolekce La Fabbrica mají být požadované, protože ukazují krásu jak jste ji ještě nikdy neviděli, ale přitom vkusnou a decentní: detaily které se stanou ikonami exkluzivní elegance vytvořené k uspokojení Vaši touhu po odlišení. Nový rozměr prestiže je odhalena před vašima očima , odhalující formy stylu který diktuje módu.

La Fabbrica je italská rodinná firma a specializuje se na výrobu a prodej vysoce kvalitních keramických podlahových krytin. La Fabbica transformovala hledání nejvyšší kvality do své firemní filozofie, což je hodnota která doprovází produkty La Fabbrica při navrhování dlažeb od početí výroby až po konečný prodej, z výzkumné laboratoře přes výrobní zařízení až k prodejnímu místu.

Pokračující úsilí La Fabbricy umožnilo zlepšit jejich produkty natolik že se podařilo vytvořit špičkové kolekce s ohledem na design a technologie, které jsou schopné splnit nejvyšší technické a designové požadavky od architektů, návrhářů interiérů a svým neobyčejným provedením jsou vysoce žádané i pro koncového spotřebitele. 

La Fabbrica vyrábí keramické obklady a dlažby pro pokládku na podlahy a stěny ve vysoké estetické

kvalitě a technické charakteristice, vhodné pro víceúčelové použití. La Fabbrica vyrábí slinuté dlaždice ve větší tloušťce - které jsou vhodné pro komerční i privátní použití - vhodné pro venkovní i vnitřní pokládku - jednoduché na pokládku, perfektně kalibrované - vysoce odolné proti nárazu - ideální jako řešení vysoce kvalitního povrchu - mrazuvzdorné - otěru vzdorné - odolné proti poškrábání - odolné proti působení kyselin.

 

Chcete koupelnu s prvky La Fabbrica? Není problém. Napište nám.