Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Dovolte, abychom Vás pozvali na procházku naši vzorkovnou. Ihned po vstupu Vás uvítá jezírko a v něm nádherná vana. Přes jezírko vede most, po jehož překročení si můžete projít více jak 36 vzorkových koupelen, jež Vám budou inspirací při tvorbě Vaši nové koupelny. Naše vzorkovna si vybudovala svoji vlastní a pro Brno zcela jedinečnou nabídku obkladů a dlažeb. To vše za jediným účelem, kterým je pomoci Vám při řešení Vaši nové koupelny, ale nenechte se zmýlit. Vzorkovna pro nás zdaleka není jen výstavkou zboží.

Vzorkovna je pro nás stejně tak důležitá jako prostředí pro jednání, jako místo kde se rodí nové nápady, kde společně nalézáme nová řešení, kde se z plánů na papíře startuje nová část řešení interiéru, kde na projektovém stole skládáme kombinace různých obkladů a dlažeb a nalézáme tu pravou. Tato péče a servis není na obrázcích vidět, nejde ji předat, jsme na ni nejvíce hrdí. To je totiž pravá procházka naši vzorkovnou, vše Vám ožije před očima, protože porozumíte tomu proč zde máme každou jednou věc a na tuto výpravu Vás zveme.

 

OPEN DAY 2018
Zveme vás na OPEN DAY 2018, který se u nás letos koná 18.10.2018 od 8:00 hod. na naší vzorkovně.   Co na vás čeká?   - Prezentace novinek roku 2018 z veletrhu Cersai Bologna (sortiment obkladů, dlažeb a sanity) - Setkání významných architektů, developerů, investorů a stavařů …
Nová kolekce STORM
Představujeme Vám novou kolekci STORM vzhledem imitující kámen od italské keramičky La Fabbrica. Tuto kolekci můžete vidět na naší vzorkovně, kde jí máme vystavenou. Přijďte se na ní podívat. Naše vzorkovna sídlí na ulici Vídeňská 119b, Brno.