Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

“Vytváříme trvalé hodnoty”

Díky výraznému designu a inovativním výrobkům je RIHO více než tři desetiletí úspěšnou značkou. V souladu s naší firemní filozofií “Vytváříme trvalé hodnoty” jsme našimi moderními výrobky zvýšili hodnotu sanitární kultury – jsme si ale také vědomi naší zodpovědností za budoucnost. Naše tvrzení o trvalých hodnotách má své místo i v oblasti životního prostředí.

Kvalita značky RIHO je patrná v každém detailu výrobku: v náročném designu, v zpracování, na budoucnost orientované technologie, ve vysokém komfortu a vysoké spolehlivosti. Každá vana nebo sprchová vanička, každá masážní vana, sprchová zástěna či nábytek značky RIHO jsou dokonale přizpůsobeny lidem, kteří je používají. Na výrobu umyvadel používáme pouze kvalitní materiály, jako jsou litý mramor a keramika. Spolupráce s Villeroy & Boch zdůrazňuje tuto vysokou kvalitu - kontinuální vývoj nového koupelnového nábytku završuje značku RIHO.

RIHO je nejen evropská společnost, ale i společností mezinárodně se orientující. Od roku 1992 RIHO vyrábí svůj vlastní nábytek, který je reprezentován obchodním zastoupením v Holandsku, Belgii, Německu, Francii, Maďarsku, Polsku, Rusku, na na Slovensku, Ukrajině a v České republice.

RIHO má i svůj výrobní závod akrylátových van a vaniček, masážních systémů a sprchových zástěn, určených speciálně pro domácí použití.

 

Chcete koupelnu s prvky Riho? Není problém. Napište nám.