Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Německá společnost TECE s 60ti letou tradicí.

TECE patří mezi špičkové výrobce instalačních systémů určených k realizaci sanitárních prostor budov. Patří k nim odvodňovací žlábky sprch, montážní předstěnové prvky pro závěsné toalety určené k zazdění mokrým způsobem, ale i do lehkých sádrokartonových konstrukcí, široká řada designových splachovacích tlačítek a instalační systémy pro realizaci rozvodů pitné vody, topení i plynu.

Společnost TECE byla založena v roce 1955 a její podstata přichází z praxe. Společnost vznikla přerodem z inženýrské kanceláře. Typická inženýrská kultura, která spočívá v kladení otázek, přetrvává ve společnosti dodnes: Může to být vyrobeno lépe, rychleji, jednodušším způsobem a tak, aby to bylo atraktivnější?

TECE je středně velká společnost přímo řízená jediným majitelem. Charakteristiku firemní kultury nejlépe vystihuje zájem o dlouhodobý a kontrolovaný růst společnosti. Vlastní filozofie společnosti se orientuje na potřebu být blíže k zákazníkovi.
TECE vyrábí a prodává svá technická řešení napříč Německem i celým světem. Zakládá si na dlouhodobých vztazích se zákazníky. A protože víme, že praxe je nejlepší zdroj informací pro inovaci výrobků, pravidelně zapojujeme do procesů vývoje a inovací naše zákazníky.

 

Chcete koupelnu s prvky Tece? Není problém. Napište nám.