Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

TRES GRIFERÍA je rodinná firma s více než čtyřicetiletými zkušenostmi, která se věnuje kompletní výrobě a prodeji prvotřídních vodovodních baterií pro koupelny i kuchyně.

TRES - Rok 1968. Zakladatel společnosti Jaume Tres uvadi na trh své revoluční výpustné kohoutky pro sector vinařství, které zlepšují hermetické uzavření. Tyto nové kohoutky zabraťují ztrátám vína a nepotřebnému vstupu vzduchu, přičeemž při výtoku se nevytváří pěna.  Se vznikem kohoutků po sudy na vine se probudil i podnikatelský záměr společnosti TRES, rodinného podniku věnujícího se výrobě baterií a příslušenství pro koupelnu a kuchyň s  téměř padesátiletými zkušenostmi. Podnik se vyvíjel a inovoval a zároveň dosahoval nových technologických úspěchů s cílem zlepšovat comfort a kvalitu šech svých výrobkků.

Expanze značky do celého světa umožnila vedle hlavního sídla ve městě Vallirana nedaleko Barcelony otevřít nové dceřiné společnosti v Portugalsku, Poslku, Německu a Itálii, které I nadále fungují v počátečním podnikatelském duchu. Díky tomuto mezinárodnímu působení přijímá TRES TREINING CENTER společnosti mnoho návštěv z celého světa. Je to velkolepý showroom a školící středisko, kde se návštěvníci mohou ponořit do pocitů, které navozuje voda, design a technologie v plném výkonu. Řešení, které vás inspirují. Nejširší  nabídka na trhu, vysoká kvalita výrobků a rychlé dodávky, to vše by nebylo možné bez velmi náročné kontroly kvality, používání provtřídních materiálů a komplexní kontroly při mnaipulaci s nimi. Aby bylo ožné zaručit společnost TRES sleduje celý proces výroby ve svých instalacích, od chvíle vzniku nápadu až po jeho realizaci. Duch společnosti TRES se odráží v každé baterii, kdy se pečlivě pečuje o design a vylepšuje technologie. Díky tomu podnik nabízí výrobky jedinečné, aktuální a funkční, s rozsáhlou škálou řešení pro všechny ty, kdož hledají komfort.

 

Chcete koupelnu s prvky Tres? Není problém. Napište nám.