Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Pro výborné výsledky potřebujete dobře poskládaný tým. A to se nám v Koupelnách pro Brno podařilo. Však se na nás podívejte, najdete mezi námi jak zkušené harcovníky, tak i dravé mládí, přirozené leadery a v neposlední řadě i krásné ženy. To nejdůležitější pro správně fungující tým je ale pozitivní přístup a důvěra v to, co každý den děláme. Jedině pak můžeme táhnout za jeden provaz a cítit se dobře. A my v naší práci věříme. Chceme aby vaše koupelny byly pro vás nejen místem rutinní očisty, ale i místem odpočinku po náročném dni a dobrým začátkem dne nového. Takto se snažíme dělat svojí práci. Takhle přemýšlíme. Takoví jsme. Jsme Koupelny pro Brno.

Jak na osvětlení v koupelně?
Občas vám v koupelně zreziví vaše oblíbené manikérské nůžky nebo pinzeta, ty ovšem není problém nahradit. Víte ale, že i světlo v koupelně zkoroduje, pokud nemá vhodnou úpravu pro vlhké prostředí? Věnujte proto výběru svítidel do koupelny dostatečnou pozornost! Podle čeho postupovat se…