Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Pro výborné výsledky potřebujete dobře poskládaný tým. A to se nám v Koupelnách pro Brno podařilo. Však se na nás podívejte, najdete mezi námi jak zkušené harcovníky, tak i dravé mládí, přirozené leadery a v neposlední řadě i krásné ženy. To nejdůležitější pro správně fungující tým je ale pozitivní přístup a důvěra v to, co každý den děláme. Jedině pak můžeme táhnout za jeden provaz a cítit se dobře. A my v naší práci věříme. Chceme aby vaše koupelny byly pro vás nejen místem rutinní očisty, ale i místem odpočinku po náročném dni a dobrým začátkem dne nového. Takto se snažíme dělat svojí práci. Takhle přemýšlíme. Takoví jsme. Jsme Koupelny pro Brno.

OPEN DAY 2018
Zveme vás na OPEN DAY 2018, který se u nás letos koná 18.10.2018 od 8:00 hod. na naší vzorkovně.   Co na vás čeká?   - Prezentace novinek roku 2018 z veletrhu Cersai Bologna (sortiment obkladů, dlažeb a sanity) - Setkání významných architektů, developerů, investorů a stavařů …
Nová kolekce STORM
Představujeme Vám novou kolekci STORM vzhledem imitující kámen od italské keramičky La Fabbrica. Tuto kolekci můžete vidět na naší vzorkovně, kde jí máme vystavenou. Přijďte se na ní podívat. Naše vzorkovna sídlí na ulici Vídeňská 119b, Brno.