Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno
Připravili jsme si pro vás přehled výrobních novinek a inovací Villeroy & Boch z roku 2018.

O. NOVO KIDS

o-novo-kids

Předškolní děti se vyvíjejí co nejlépe, když se cítí bezpečně. Architektura, styl a design výrazně přispívají tím, že vyvolávají hravou zvědavost dětí a poskytují jim smysl pro orientaci. Na tomto základě Villeroy & Boch vyvinula kolekci O.novo Kids pro děti. Tvary a materiály vhodné pro děti vytvářejí představivost a povzbuzují děti, aby vyzkoušely výrobky a učinily je součástí jejich každodenního života.

OBERON 2.0

oberon2

Oberon 2.0 má charakteristické tvary „Oberonu“, naše klasické konstrukce, na zcela novou úroveň s pozoruhodnou lehkostí. Verze zezadu ke stěně může být dodávána s barevným panelem, čímž vznikne stylové zdůraznění v koupelně. Vyberte si svůj oblíbený odstín z široké škály barev SIKKENS, NCS a RAL. Vaše osobní vana bude barevná na vnější straně, ale zároveň zůstane lesklá bílá povrchová úprava na vnitřní straně vany.

TITANGLAZE

titanglaze

Nová povrchová úprava TITANGLAZE - moderní matný vzhled je mimořádně atraktivní a odolný. Díky vysoko čistému krystalickému oxidu hlinitému poskytuje TitanGlaze keramice velmi odolný povrch proti poškrábání a nárazu. Výrobky si tak zachovají svůj působivý vzhled - stále vypadají stejně dobře jako nové, i po mnoha letech.

SUPRAFIX 3.0

suprafix3

Instalace nástěnné toalety flexibilní více než, kdy jindy. Nová generace chytrého upevňovacího systému, kterou zvládne i pouze jedna osoba. Inovativní Vario-matice je nová funkce, která umožňuje toaletní sedačku umístit flexibilně a přesně podle přání zákazníka.

AVENTO

avento

Svěží design, praktický, vynikající poměr cena / výkon. Velký výběr velikostí i pro malé koupelny nebo do koupelny pro hosty. Nábytek má moderní vzhled díky novým materiálům, jako jsou čelní plochy z akrylového skla, které jsou k dispozici ve čtyřech barvách a v barvě šampaňského.

VICLEAN-I 100

viclean

Nastavuje nový designový standard pro sprchové toalety. Díky revolučnímu designu je poprvé tato technologie integrována do keramiky a nezanechává žádné viditelné známky funkce sprchového koutu.

VIPRINT

viprint

Od moderních kroků na klasických modelech po přirozené snímky a vzory dlaždic až po grafické struktury - inovativní technologie tisku ViPrint poskytuje stylové dekory pro sprchové vaničky Subway Infinity a vytváří zcela novou řadu možností pro vyjádření osobního stylu vašich zákazníků.

Tak co? Vybrali jste si? Kontaktujte nás. Budeme rádi.

Jak na osvětlení v koupelně?
Občas vám v koupelně zreziví vaše oblíbené manikérské nůžky nebo pinzeta, ty ovšem není problém nahradit. Víte ale, že i světlo v koupelně zkoroduje, pokud nemá vhodnou úpravu pro vlhké prostředí? Věnujte proto výběru svítidel do koupelny dostatečnou pozornost! Podle čeho postupovat se…