Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno
Připravili jsme si pro vás přehled výrobních novinek a inovací Villeroy & Boch z roku 2018.

O. NOVO KIDS

o-novo-kids

Předškolní děti se vyvíjejí co nejlépe, když se cítí bezpečně. Architektura, styl a design výrazně přispívají tím, že vyvolávají hravou zvědavost dětí a poskytují jim smysl pro orientaci. Na tomto základě Villeroy & Boch vyvinula kolekci O.novo Kids pro děti. Tvary a materiály vhodné pro děti vytvářejí představivost a povzbuzují děti, aby vyzkoušely výrobky a učinily je součástí jejich každodenního života.

OBERON 2.0

oberon2

Oberon 2.0 má charakteristické tvary „Oberonu“, naše klasické konstrukce, na zcela novou úroveň s pozoruhodnou lehkostí. Verze zezadu ke stěně může být dodávána s barevným panelem, čímž vznikne stylové zdůraznění v koupelně. Vyberte si svůj oblíbený odstín z široké škály barev SIKKENS, NCS a RAL. Vaše osobní vana bude barevná na vnější straně, ale zároveň zůstane lesklá bílá povrchová úprava na vnitřní straně vany.

TITANGLAZE

titanglaze

Nová povrchová úprava TITANGLAZE - moderní matný vzhled je mimořádně atraktivní a odolný. Díky vysoko čistému krystalickému oxidu hlinitému poskytuje TitanGlaze keramice velmi odolný povrch proti poškrábání a nárazu. Výrobky si tak zachovají svůj působivý vzhled - stále vypadají stejně dobře jako nové, i po mnoha letech.

SUPRAFIX 3.0

suprafix3

Instalace nástěnné toalety flexibilní více než, kdy jindy. Nová generace chytrého upevňovacího systému, kterou zvládne i pouze jedna osoba. Inovativní Vario-matice je nová funkce, která umožňuje toaletní sedačku umístit flexibilně a přesně podle přání zákazníka.

AVENTO

avento

Svěží design, praktický, vynikající poměr cena / výkon. Velký výběr velikostí i pro malé koupelny nebo do koupelny pro hosty. Nábytek má moderní vzhled díky novým materiálům, jako jsou čelní plochy z akrylového skla, které jsou k dispozici ve čtyřech barvách a v barvě šampaňského.

VICLEAN-I 100

viclean

Nastavuje nový designový standard pro sprchové toalety. Díky revolučnímu designu je poprvé tato technologie integrována do keramiky a nezanechává žádné viditelné známky funkce sprchového koutu.

VIPRINT

viprint

Od moderních kroků na klasických modelech po přirozené snímky a vzory dlaždic až po grafické struktury - inovativní technologie tisku ViPrint poskytuje stylové dekory pro sprchové vaničky Subway Infinity a vytváří zcela novou řadu možností pro vyjádření osobního stylu vašich zákazníků.

Tak co? Vybrali jste si? Kontaktujte nás. Budeme rádi.

PROBÍHÁ REKONSTRUKCE VZORKOVNY
Rádi bychom Vás upozornili na právě probíhající rekonstrukci naší vzorkovny, proto nás prosím omluvte za dočasné omezení, kdy na naší vzorkovně probíhá demontáž všech vzorků, stěhování i začínající práce. Informace ohledně provozní doby naleznete na jednom z naších předchozích příspěvků. …
ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY 23. 11. - 24. 11. 2018
Rádi bychom Vás upozornili na změnu otevírací doby.. V pátek 23. 11. 2018 - bude naše vzorkovna OTEVŘENÁ POUZE DO 12:00 hod.  V sobotu 24. 11. 2018 - bude naše vzorkovna ZAVŘENÁ Děkujeme za pochopení. S pozdravem a přáním hezkého dne