Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím
      +420 530 508 155    Vídeňská 119b, Brno

Designové koupelnové radiátory ZEHNDER

Designové radiátory Zehnder vytváří domov nejen teplejší, ale i krásnější.

Více než 100 roků společnosti. Zehnder Group se sídlem ve Švýcarsku představuje největšího evropského výrobce designových radiátorů, stropních sálavých panelů pro vytápění a chlazení a systémů komfortního větrání s rekuperací tepla. Společnost Zehnder jako první na světě vyvinula v roce 1930 ocelové článkové radiátory a v roce 1980 koupelnové radiátory. Designové radiátory Zehnder vytváří domov nejen teplejší, ale i krásnější. Nabídka koupelnových radiátorů Zehnder zahrnuje více než 30 druhů v 51 barvách, v chromovaném a nerezovém provedení a to jak pro teplovodní, kombinované tak i čistě elektrické vytápění. Kvalitu koupelnových radiátorů švýcarské značky Zehnder podtrhuje 5-letá záruka.

Švýcarský výrobce designových radiátorů ve více než 700 barvách a povrchových provedení.

Roku 1930 po prodeji výroby motocyklů se skupina Zehnder rozvinula na vedoucí firmu s výrobou radiátorů.

Designy radiátorů jsou navrženy od mezinárodních renomovaných designerů a zaručují životní styl. První radiátor byl vyroben v roce 1980 a v roce 2004 firma Zehnder začala spolupracovat se společností Villeroy & Boch. Vyrábí koupelnové radiátory, elektrické radiátory, ale i radiátory na míru.

Chcete koupelnu s prvky ZEHNDER? Není problém. Napište nám.