3D grafický návrh koupelny zdarma!

Nabízíme Vám kvalitní 3D grafický návrh koupelny zcela zdarma! Stačí, když si u nás následně odeberete navrhnuté zboží.

Zařizujete si novou koupelnu? Chystáte se na rekonstrukci? 

 

S tím Vám rádi pomůžeme! Od nás totiž dostanete kvalitní 3D grafický návrh pro Vaší koupelnu v hodnotě 3.800,- Kč zcela zdarma! Stačí, když si od nás následně odeberete zboží a peníze za grafický návrh Vám vrátíme!

 

Po celou dobu s Vámi bude pracovat 1 z manažerů našeho koupelnového studia, který bude naslouchat Vašim potřebám, představám a finančním možnostem. Samozřejmostí jsou podklady pro instalatéry s přesným zakreslením prvků a kladečský plán obkladů. Tyto podklady Vám připravíme po potvrzené objednávce a uhrazené záloze.

 

A jak tvorba takového grafické návrhu koupelny a případně samotné realizace probíhá? Na to se podíváme v nasledujících 6 krocích.

 

1. Vaše příprava

Vše začíná Vaší přípravou, abychom se co možná nejvíce přiblížili Vaší představě vzhledu koupelny a při tom se řídili Vaším rozpočtem.

 

- Půdorys koupelny

Pokud nemáte koupelnu zaměřenou, tak ji pro Vás můžeme zaměřit.

 

- Aktuální fotografie koupelny

 

- Představa vzhledu nové koupelny

Bude sloužit jako předloha stylu, kterým se následně budeme při vytváření návrhu řídit. Pokud by Vám inspirace chyběla, můžete ji najít u nás ve studiu nebo na našich webových stránkách zde.

 

- Finanční rozpočet na koupelnu

Je důležitou informací pro manažera koupelnového studia, aby věděl, které produkty vybrat pro Vaši koupelnu. Díky němu se také zvládne držet Vaší představy ohledně celkové ceny za koupelnu.

 

- Požadovaný termín realizace či dodání zboží

 

2. Domluvení schůzky s manažerem koupelnového studia

Nejlepším způsobem, jak společně najít to nejlepší pro Vaši koupelnu je osobní schůzka v našem koupelnovém studiu v Brně na Vídeňské ulici. Zde se Vás ujme manažer koupelnového studia, který bude naslouchat Vašim představám a potřebám a zařídí, aby koupelna byla jak krásná, tak i praktická. Na základě této schůzky vytvoří prvotní grafický návrh. Zde se platí záloha za grafický návrh 3.800,- Kč, které Vám následně vrátíme při odběru zboží.

 

3. Úpravy grafického návrhu 

Prvotní grafický návrh Vám zašleme včetně našeho komentáře a budeme čekat na Vaši zpětnou vazbu na základě které Vám grafický návrh v případě potřeby budeme dále upravovat.

 

4. Cenová nabídka a předpokládaný termín realizace

Jakmile bude grafický návrh podle Vašich představ, tak přichází na řadu nacenění včetně předpokládaného termínu realizace. Pokud by cena neodpovídala Vašim představám, budeme se Vám snažit vyjít co nejvíce vstříc a najít levnější alternativy vybraných produktů.

 

5. Odběr zboží a samotná realizace

Jakmile je zboží k dispozici, tak se domluvíme na způsobu odběru, buď u nás na skladě, nebo zboží po domluvě dovezeme přímo k Vám. Následně je na Vás, zda od nás budete chtít zajistit realizaci, nebo si ji zařídíte sami. Pokud se rozhodnete pokračovat v realizaci s námi, tak se staráme o její celý průběh včetně kontroly kvality a důrazu na splnění požadovaného termínu dokončení. 

 

6. Dokončení Vaší vysněné koupelny

Jakmile bude Vaše koupelna hotová, zkontrolujeme, zda vše proběhlo v pořádku a následně si již můžete užívat relax ve Vaší nové koupelně. 

 

Pokud máte zájem nebo Vám není něco jasné, tak nás neváhejte kontaktovat zde. Jsme přesvědčeni, že společně najdete to nejlepší i pro Vaši koupelnu!

Více inspirace můžete také najít na našem Pinterestu.

 

 

 

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím