Ronal

Radost ze sprchování

Se sprchovým koutem Ronal se Vám otvírá spousta možností, jak ho přizpůsobit Vašim představám. Ať již se jedná o bezrámové, částečně rámové nebo rámové zástěny s různými tvary profilů, široce otvíratelné křídlové dveře, posuvné dveře s úsporou místa nebo pevné walk-in zástěny do velkých koupelen, zástěny Ronal splní nejrůznější přání zákazníků pro individuální řešení koupelny, včetně atypických rozměrů a zvláštních provedení.

Jako evropská společnost s centrálou v Härkingenu ve Švýcarsku klademe trvalý důraz na kvalitu a inovace. Podstatnou součástí naší firemní filozofie je také péče o zákazníka a dlouhá životnost našich produktů. Tři výrobní závody a osm prodejních poboček se stará v 15 evropských zemích o naplňování firemní filozofie díky přímému působení a poskytování profesionálních služeb v jednotlivých zemích.

Rozhodnutím pro sprchový kout Ronal učiníte vždy dobrou volbu. Ronal totiž již více než 35 let vyrábí sprchové zástěny a vaničky osvědčené kvality. Produkty Ronal splňují nejvyšší nároky na technické provedení, funkčnost, komfort a design. Všechny výrobky odpovídají vysokým standardům platných evropských norem. Následné dodržování kvality výroby se pravidelně sleduje kontrolními a zkušebními postupy.

Výběr kvalitních materiálů, pečlivé zpracování moderními výrobními postupy i neustálý další vývoj zajišťují osvědčenou úroveň kvality všech výrobků Ronal. Firma Ronal patří díky svému rozsáhlému know-how i četným inovacím výrobků k úspěšným výrobcům v Evropě.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma ronal naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím