Tece

Německá společnost TECE s 60ti letou tradicí.

TECE patří mezi špičkové výrobce instalačních systémů určených k realizaci sanitárních prostor budov. Patří k nim odvodňovací žlábky sprch, montážní předstěnové prvky pro závěsné toalety určené k zazdění mokrým způsobem, ale i do lehkých sádrokartonových konstrukcí, široká řada designových splachovacích tlačítek a instalační systémy pro realizaci rozvodů pitné vody, topení i plynu.


Společnost TECE byla založena v roce 1955 a její podstata přichází z praxe. Společnost vznikla přerodem z inženýrské kanceláře. Typická inženýrská kultura, která spočívá v kladení otázek, přetrvává ve společnosti dodnes: Může to být vyrobeno lépe, rychleji, jednodušším způsobem a tak, aby to bylo atraktivnější?

TECE je středně velká společnost přímo řízená jediným majitelem. Charakteristiku firemní kultury nejlépe vystihuje zájem o dlouhodobý a kontrolovaný růst společnosti. Vlastní filozofie společnosti se orientuje na potřebu být blíže k zákazníkovi.


TECE vyrábí a prodává svá technická řešení napříč Německem i celým světem. Zakládá si na dlouhodobých vztazích se zákazníky. A protože víme, že praxe je nejlepší zdroj informací pro inovaci výrobků, pravidelně zapojujeme do procesů vývoje a inovací naše zákazníky.

Galerie


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma tece naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím