Geberit

Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů s globální působností.

Geberit funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky.

Celosvětově působící skupina Geberit je evropským lídrem v oblasti hygienických výrobků. Společnost Geberit působí se silnou místní přítomností ve většině evropských zemí a poskytuje jedinečnou přidanou hodnotu, pokud jde o sanitární technologii. Výrobní síť zahrnuje 29 výrobních zařízení. Skupina sídlí ve městě Rapperswil-Jona ve Švýcarsku.

Geberit má 35 výrobních závodů, z nichž 6 je v zámoří. Centrála společnosti se nachází v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Skupina Geberit zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa a generuje obrat ve výši 2,6 miliard švýcarských franků. Akcie Geberit jsou kótovány na švýcarské burze SIX Swiss Exchange a od roku 2012 jsou akcie Geberit součástí SMI (Swiss Market Index).

Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

11.5.2019 19:23 ovládací tlačítka Geberit Sigma

Dobrý den, lze u vás na Vídeňské shlédnout barevné varianty těchto WC tlačítek? Jde mi zejména o barvy Pergamon, Bahama béžová, Edelweiss a Star white. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

Některé varianty tlačítek na naší vzorkovně k vidění určitě jsou, bohužel ale ne všechny. Běžné varianty Edelweiss a Star white k vidění budou, ale Pergamon a Bahama tu nemáme.

Děkujeme za Váš dotaz.

Přejeme hezký den.
S pozdravem Tým koupelny pro Brno.

Více dotazů na téma geberit naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím