Villeroy & Boch

Jméno Villeroy & Boch představuje příslib. Příslib výrobků, u nichž na první pohled poznáte jejich vynikající kvalitu.

Založena roku 1748 v srdci Evropy, dnes značka světového jména. Villeroy & Boch, firma s bohatou tradici, je od svého počátku spolutvůrcem kultury. Může proto nabídnout kvalitu a rozmanitost, které Vám budou potěšením a inspirací. Naše výrobky si Vás získají klasickou elegancí, jedinečností materiálů a tvarů inspirovaných přírodou nebo městskou uhlazeností. Objevte mimořádnou šíři našich koupelnových kolekcí a jejich čtyři světy ve stylu Classic, Country, Metropolitan a Easy. A ať je Váš styl jakýkoli, s Villeroy&Boch se jejich kultura stane každodenní součástí Vašeho domova.

Villeroy&Boch

Jméno Villeroy & Boch představuje příslib výrobků, u nichž na první pohled poznáte jejich vynikající kvalitu. To proto, že i v sebemenším detailu splňují nejvyšší nároky na materiál a estetiku. Formována hluboce zakořeněnou kulturou inovace přetváří společnost Villeroy&Boch mnohé vize ve skutečnost. Více než 265 let historie podniku totiž představuje zkušenosti a dovednosti, kterým se máloco vyrovná.

Projevují se ve výběru ušlechtilých materiálů i v posledním zkoumavém pohledu našich odborníků. V nárazuvzdorných keramických materiálech odolných proti poškrábání, které se vyznačují trvanlivostí, snadností údržby a vynikajícími hygienickými vlastnostmi. V nábytku, který vyniká mimořádnou kvalitou struktury a barevnosti povrchů i precizností provedení hran a rohů. A v materiálových inovacích, jako jsou TitanCeram nebo Quaryl®, které otevírají zcela nové možnosti ohledně tvarování sanitárních výrobků. Ve spojení s nejmodernějšími výrobními metodami vznikají výrobky, které vás budou těšit od prvního dne a každý den znovu.

Výroba zahrnuje rozsáhlý sortiment - umyvadla, WC, sprchové kouty, vany, armatury i koupelnový nábytek, ale také dlažby a obklady.

Galerie


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

23.9.2022 20:49 Výměna záchodového prkénka

Dobrý den,

máme doma záchod villeroy & boch. Po čase nám černá prkénko… je možné u vás objednat jen tento komponent ?

Je to to automatické prkénko s ohřevem a oplachem.

V tomto prohlížeči nemohu poslat fotky, mohu poslat v příštím emailu.

Děkuji za odpověď

S pozdravem
Bc. Adam Dokoupil

Dobrý den, prosím fotky prkénka a klozetu nám zašlete na info@koupelnyprobrno.cz, tak jej budeme moct správně identifikovat. Děkuji.

S pozdravem
Tým Koupelny pro Brno

Více dotazů na téma villeroy & boch naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím