O nás

Pod obchodním názvem Makatherm působíme v oblasti velkoobchodu se sanitární technikou a vytápěním již od roku 2000. Specializujeme se na poskytování širokého sortimentu kvalitních produktů, které pokrývají potřeby jak profesionálů v oboru, tak i koncových zákazníků hledajících prvotřídní vybavení pro své koupelny. Naše společnost provozuje 3 prodejní kanály: velkoprodejem pro obchodní partnery, e-shop s velmi širokým sortimentem nabízeným pro domácnosti a také koupelnové studio, kde nabízíme komplexní a kvalitní služby od návrhu až po realizaci koupelen.

Velkoobchod - Makatherm

Naše velkoobchodní oddělení nabízí rozsáhlý výběr sanitární techniky a topení od předních světových výrobců. Spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli, abychom zaručili nejvyšší kvalitu a spolehlivost našich produktů. Věnujeme se neustálému sledování trendů a inovací v oboru, abychom našim velkoobchodním partnerům poskytli aktuální a efektivní řešení pro jejich podnikání. Aktuálně nabízíme více než 500 000 produktů od téměř 350 dodavatelů. 

Pokud by jste chtěli navázat velkoobchnodní spolupráci, využíjte kontakty zde.

Koupelnové studio – Koupelny pro Brno

Od roku 2007 provozujeme v Brně na Vídeňské ulici koupelnové studio. V rámci nabízených služeb zvládneme vše, co by Vaše koupelna mohla potřebovat, od zaměření prostor přes návrh koupelny až po dodání zboží a samotnou realizaci. Naši prodejci jsou vyškoleni v oblasti designu a jsou připraveni Vám pomoci při vytváření ideálního prostoru koupelny podle Vašich představ. V našem studiu se klade důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka a umíme také pracovat s Vámi daným rozpočtem. 

Prohlédněte si kompletní nabídku služeb našeho koupelnového studia.

E-shop – Koupelny-cz.cz

Pro naše koncové zákazníky provozujeme moderní e-shop, kde mohou najít veškeré produkty potřebné pro vybavení svých koupelen. Naši zákazníci mají možnost vybírat z široké škály produktů od koupelnových doplňků až po velké vany či moderní systémy vytápění. Zakládáme si zejména na nabídce širokého spektra produktů, na jejich rychlém dodání a na profesionálním zákaznickém servisu.

Prohlédněte si nabídku našeho koupelnového e-shopu.

 


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma o nás naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím