Články

Otěruvzdornost dlažby

19. 3. 2019

Neboli odolnost proti povrchovému poškození, kterému je dlažba vystavena. Otěruvzdornost je jedním z nejdůležitějších parametrů určující použití dlaždice do určené místnosti v interiéru.

Charakteristiky materiálů a údržba

18. 3. 2019

Nábytek je určen do koupelny, není však uzpůsoben pro trvalý styk s vodou. V případě zatečení vody do nábytku nebo jeho postříkání vodou je nutné nábytek okamžité utřít do sucha měkkým hadříkem.

Hledáte vanu snů? U nás ji najdete.

27. 2. 2019

Vana je místem, kde trávíme každý den přinejmenším pár minut. Zahřeje nás, když promrzneme při zimních sportech, schováme se v ní před světem, když je nám smutno a zrelaxujeme se v ní po těžkém dni v práci.

Koupelna podle Feng Shui

26. 2. 2019

Energie nesmí unikat!
Koupelna ve stylu Feng Shui je čistá a pohodlná.

Jak vybrat zrcadlo do koupelny?

26. 2. 2019

Zrcadlo, jakožto neoddělitelná součást koupelny nám každé ráno napoví, jak moc nám to sluší! Jeho výběru byste proto měli věnovat stejně času jako sanitárním komponentům. Podle jakých kritérií si vybrat?

Jaké zvolit vytápění do koupelny?

26. 2. 2019

Také máte rádi ty chvíle, kdy si můžete dopřát dlouhou sprchu nebo uklidňující bublinkovou koupel? Nenechte si tento soukromý ráj zkazit chladem a studenou podlahou.

Malá, ale šikovná koupelna

24. 2. 2019

Jak vyřešit a zařídit miniaturní koupelnu?
O velké koupelně se samostatně stojící mramorovou vanou, z níž se během koupele kocháme výhledem z francouzského okna do zahrady, sníme všichni.

Vanička vs. žlab. Kdo s koho?

21. 2. 2019

Pojďme si porovnat pro a proti každého z nich dle několika aspektů. Spor zahrnuje montáž buď vaničky, která výrazně odliší sprchu od zbytku koupelny, anebo žlábku, jež umožní citlivé začlenění dna sprchy do podlahy koupelny.

Jak na osvětlení v koupelně

19. 2. 2019

Občas vám v koupelně zreziví vaše oblíbené manikérské nůžky nebo pinzeta, ty ovšem není problém nahradit. Víte ale, že i světlo v koupelně zkoroduje, pokud nemá vhodnou úpravu pro vlhké prostředí? Věnujte proto výběru svítidel do koupelny dostatečnou pozornost! Podle čeho postupovat se dozvíte v našem článku.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím