Grohe

Kvalita, technologie, design a udržitelnost.

Tyto čtyři pojmy vyjadřují směr, kterým řídíme naší odhodlanost poskytovat zákazníkům výjimečné produkty. Nastavili jsme naše standardy nesmírně vysoko, abyste po každém otočení vodovodní baterie nebo spuštění sprchy značky GROHE pocítili rozdíl.

Společnost GROHE byla založena v roce 1936 a v současnosti je evropským i světovým lídrem na poli výrobců a dodavatelů vodovodních baterií a sanitární techniky s celosvětovým tržním podílem ve výši zhruba 8 %. Veškeré produkty GROHE (vodovodní baterie, sprchy a sanitární technika) se vyznačují mimořádnou kvalitou. Před tím, než produkty opustí výrobní halu, musí s naprostým přehledem projít mnoha zátěžovými testy – nejnáročnějšími ve své třídě.

Společnost GROHE je jedinou společností v sanitárním průmyslu, která obdržela ocenění "reddot: návrhářský tým roku" a byla také první společností která v roce 1988 obdržela celosvětově prestižní ocenění za design "reddot design award". Od té doby získala celkem 27 těchto ocenění, včetně 5ti „reddot: nejlepší z nejlepších“.

GROHE nabízí kvalitní vodovodní baterie, sprchy a sanitární techniku, které se hodí do každého interiéru i pro každý rozpočet.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma grohe naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím