KEUCO novinky

Nové produkty výrobce Keuco v nás opět probouzí emoce a smysly.

Opravdu smyslné koupelny nabízí série armatur IXMO, díky propojení funkčnosti a minimalistického vzhledu je velmi oblíbená u milovníků designu.

Je jedno, co plánujete - soukromé zázemí, hotelovou koupelnu, wellness oázu nebo bezbariérový prostor pro osoby se zvláštními potřebami - IXMO nabízí vždy správné řešení a zaručuje při plánování maximální svobodu výběru správných produktů.

Spojením funkcí vzniká zcela ojedinělý designový přístup. Základem každého systému IXMO je termostat nebo páková směšovací baterie. Podle potřeby se pak kombinují multifunkční moduly. Skupina výrobků byla důsledně doplněna armaturami pro umyvadla a bidety.

Vybírat můžete ze tří designových řad IXMO - Pure, Soft, Flat.

IXMO Pure vsází svým kulatým rovným odtokem a pravoúhlou pákou na
krásu klasických tvarů. Má moderní a designově výrazný vzhled.

IXMO Soft se obrací svým zaobleným odtokem a kulatou pákou na milovníky měkčích tvarů. Vzhled působí harmonicky a jemně jako kontrastní designový prvek.

IXMO Flat kombinuje kulaté a hranaté tvary do smyslné harmonie. Jeho křivky jsou stylové a geometrické tvary mají precizní linie. Vzrušující symbióza moderní koupelnové architektury.

Ušlechtilé povrchy KEUCO zdůrazňují osobitý styl a dělají z koupelny jedinečný prostor. Produkty této série můžete mít k dispozici v sedmi elegantních površích. Chrom, kartáčovaný bronz, nikl a černý chrom, ušlechtilá ocel, hliník, černý mat.

Doladit v kolekci můžete i design kulaté nebo hranaté růžice.

Ixmo nabízí produkty wellness a Spa, podporující zdraví i odpočinek.
Myslí i na koncept bezbariérových koupelen s prvotřídním designem a harmonií tvarů.
Maximální míru hygieny a ochrany nabízí bezdotykové armatury se senzory. K tomu se hodí i mobilní aplikace a díky ní si tak optimalizujete servis nebo šetříte vodu a energii.

Armatury a doplňky BLACK SELECTION nabízí temně černý, sametově matný povrch výrobků a přináší do koupelny nádech luxusu. Součástí kolekce jsou IXMO armatury a elegantní nové řady koupelnových doplňků, které si opravdu zamilujete. Díky speciální vrstvě laku jsou odolné, trvanlivé a snadno se udržují.

Sortiment REVA zahrnuje harmonický výběr doplňků. REVA znamená „spojující“ a díky kombinaci designu a funkčnosti dělá svému jménu čest. V této sérii najdete vše, co budete potřebovat.

Sortiment PLAN zaručuje vytříbený vkus vzhledu koupelny. Nabízí doplňky přesně s těmi detaily, které byste nechtěli postrádat a to v objektech všeho druhu. Designová klasika mezi doplňky oblíbeného vzhledu.


S koupelnovým nábytkem STAGELINE se u vás zabydlí útulná atmosféra. Opticky výrazným prvkem této série je otevřená, osvětlená polička, která vkusně vystaví dekorativní a oblíbené předměty. Led osvětlení s teplým světlem se ovládá externě pomocí pokojového vypínače. Ve výbavě přihřádky je i zásuvka a nabíječka USB a USB-C. Série se projevuje rovnými liniemi, moderností a zároveň jednoduchostí vzhledu tón v tónu. Skleněné přední desky a korpusy nábytku jsou vždy v jedné barvě, vyzařují klid a harmonii. Na výběr jsou čtyři skleněné povrchy: Bílá nebo kašmír v lesku a inox nebo vulkanit saténovaný. Ke skříňce je doplněno i PLAN keramické umyvadlo nebo umyvadlo na desku.
Všechny skříňky vynikají jemně zavírajícími panty Soft-Close a uvnitř kvalitními skleněnými poličkami, které jsou snadné na údržbu.

Keuco to jsou designové tvary a kvalita s dlouhou životností.

 

 

Zobrazit všechny články

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím