Měníme vizuální identitu celé naší společnosti

Doba jde kupředu a my jdeme s ní. Stejně tak, jako pro Vás navrhujeme moderní koupelny, chceme i my samotní vypadat stejně stylově. Naše koupelnové studio bude tedy oblečené do nového kabátku, nemějte však obavy, kromě vizuálního vzhledu se nic nemění a i nadále Vám budeme na Škrobárenské ulici v Brně poskytovat veškeré služby pro Vaši koupelnu.

 

Nové, modernější logo je dynamické a lépe odráží naši snahu o neustálé zlepšování a poskytování kvalitních služeb a produktů pro Vaši koupelnu.

Hlavním prvkem loga je piktogram v červené barvě, vyobrazující umyvadlo s vodovodní baterií a padající kapkou vody, která symbolizuje dynamiku.

Červená barva loga pak vyznačuje naši vášeň a zapálení pro koupelnový design.

Společně silnější

Změna loga odráží naši vizi propojení e-shopu, koupelnového studia a velkoobchodu pod jménem naší mateřské společnosti Makatherm, které sama prochází vizuální obměnou. Cílem je přinést našim zákazníkům všechny výhody z tohoto spojení v jednom komplexním balíčku.

Široká nabídka produktů

V rámci  naší vize, prošel stejnou změnou i náš e-shop www.koupelny-cz.cz, kde si můžete vybrat z velmi širokého sortimentu všeho, co by Vaše koupelna mohla potřebovat. Od drobných koupelnových doplňků až po velké vany či moderní systémy vytápění.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím