Modernizujete nebo stavíte moderní koupelnu? Kde začít? A jaké jsou vlastnosti moderní koupelny?

​Pokud tedy modernizujete nebo stavíte moderní koupelnu, možná budete hledat moderní, přesto klidnou oázu. Ale kde začít? A jaké jsou vlastnosti moderní koupelny?

Moderní koupelnové designy by se měly cítit prostorné a měly by obsahovat všechny nejnovější funkce a povrchové úpravy.Díky nimž se Vaše koupelna stává dokonalým místem k odpočinku a zárověň také praktickým místem pro každodenní přípravu.

Použití neutrálních tónů nebo dlažba od podlahy ke stropu jsou jen některé z mnoha způsobů, jak vytvořit moderní koupelnu. Jste připraveni začít plánovat svou zcela novou koupelnu? Koupelny jsou jednou z nejpoužívanějších místností v domácnosti, proto musí být odolné. Ale kdo řekl, že odolné nemůže být moderní a luxusní?

1. "Plovoucí"

Kromě toho, že je velmi vizuálně přitažlivý, odstraní veškerý nepořádek a vytvoří efektivní vzhled, ale také zvýší pocit prostoru.

2. Okna jsou klíčové 

Budíž světlo!

"Pokud máte možnost zahrnout do designu koupelny okno, je to určitě něco, co byste měli zvážit." Windows zajistí, že vaše koupelna získá krásné přirozené světlo a vytvoří atmosféru, díky níž budou menší místnosti vypadat větší.

3.  Luxusní materiály

Pokud to váš rozpočet dovolí, investice do jednoho nebo dvou drahých prvků mohou zvýšit pocit luxusu celkového designu.

4. Skleněné sprchové zástěny

Sprchové zástěny plné délky skla pomohou vytvořit iluzi, že vaše koupelna je větší, než je, a dodají vašemu designu pocit čistoty a vzdušnosti.

5. Přizpůsobte zdi k podlaze

Moderní koupelny mají často na stěnách stejné dlaždice jako podlaha.
Vytváří tak jednotný a moderní pocit.

6. Multifunkční sprchy

Pro moderní koupelnu je důležitý uklidňující zážitek ze sprchy. Lze tedy vytvořit variantu, kdy budete mít klasickou ruční sprchu a zárověň hlavovou (neboli horní sprchu), která vytváří dešťový proud a zajistí Vám tak uklidňující zážitek. 

7. Broušená mosaz končí? 

Kartáčovaná mosaz okamžitě přináší přidanou hodnotu a neomezené náklady a vzhled vašeho domova. Je to klasický, nadčasový povrch.
 

 

8. Barevnost

Pro ty, kteří se nebojí odvážnosti jsou tmavé barvy tím správným trendem. Důležitou roli hrají také doplňky a světlo.

9. Beton

Betonový vzhled se stal oblíbeným designem interiérů např. v kombinaci se dřevem. Trendem je i dobré osvětlení koupelny např. osvětlení niky.

 

10. Podsvícená LED zrcadla

Podsvícená LED zrcadla jsou stylovým doplňkem každé moderní koupelny. Efektivní vzhled integrovaného LED zrcadla vytváří pocit luxusu a zároveň výrazně rozzáří vaši koupelnu.

11. Nádech zelené

Přidání pokojové rostliny vytváří uklidňující atmosféru a poskytuje přirozený kontrast k modernímu, elegantnímu designu koupelny. Novým trendem jsou také tzv. "zelené stěny", které je take možné využít i v koupelnách. 

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím