Novinky 2020 GEBERIT

Ovládací tlačítka Geberit tvoří závěrečnou tečku každé koupelny. Nové, módní metalické barvy tlačítek dokonale ladí s dalšími designovými prvky v koupelně. Ať už jde o odstín růžového zlata, mosaze nebo černého chromu, nebo o dva nové povrchy – americký ořech a dekor betonu.

Dokonalý tvar skrývá dokonalé funkce

Nejen, že splachovací tlačítka dobře vypadají, ale také mohou být vybaveny odsáváním zápachu.  Je možné mít i soupravu pro vhazování tyčinek DuoFresh do nádržky. Také je tu možnost zapuštění tlačítka do stěny, aby lícovalo s povrchem obkladu.

Nové tlačítko Geberit Sigma50

Bezrámečkové tlačítko, které vyniká kvalitním materiálem vrchní části. Povrch tlačítka ze skla se nabízí ve 3 barvách anebo z brazilské břidlice.

Kvalitní materiály: sklo, ušlechtilé ocel, brazilská břidlice, případně tvrzený plast. 

 

Nové tlačítko Geberit Twinline30

Určena na nádržky Twinline, které jsou i 20 a více let staré, ale stále bezchybně slouží. Nové tlačítko Twinline30 bylo vytvořené, aby drželo krok se současným moderním designem, který se odráží u tlačítek novějších generací.

V nabídce je ve 3 barvných variantách: bílá s páskem z lesklého chromu, pochromovaná matná a pochromovaná lesklá.

Splachovací tlačítka Sigma20 a Sigma30

Ovládací tlačítka Geberit Sigma20 a Sigma30 jsou nyní k dispozici v novém provedení.  Tlačítka s matným povrchem desky mají úpravu easy-to-clean, která zamezuje zanechávání viditelných otisků prstů.

Nové odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Nové provedení odsávání zápachu, které odsává zápach přímo z mísy a nešíří se tak do místnosti.  Nový systém Geberit DuoFresh lze instalovat do všech nádržek Sigma a je kompatibilní s většinou ovládacích tlačítek Geberit Sigma.

Bezdotykově

Spláchnutí toalety můžete aktivovat bezdotykově.

Zapuštěné do stěny

 Tlačítka splachování Geberit Sigma60 jsou zcela zapuštěná do stěny tak, aby lícovala s jejím povrchem

Oddálené ovládání splachování Geberit

Takto malá tlačítka pro oddálené splachování najdete pouze v sortimentu Geberit.

Plochá sprchová vanička Geberit Sestra

 

Díky rovným hranám krásně lícuje s dlažbou. Povrch je jemně strukturovaný vzhled kamene a vytváří tak protiskluz. Sprchová vanička Geberit Sestra je k dispozici ve třech barvách a několika různých velikostech.

Sprchový kanálek Geberit CleanLine80

je dostupný ve dvou délkách, 90 a 130 cm a lze jej naopak zkrátit na 30 cm tak, aby vyhovoval v každé situaci. Atraktivní nové barevné vyhotovení v odstínech champagne a černý chrom dodají sprchovému prostoru nádech luxusu. Povrch kanálku je ošetřený technologií, která eliminuje zanechávání otisků.

Osvětlené zrcadlo Geberit Option Plus

Zrcadlo Geberit Option Plus poskytuje optimální osvětlení stropu, obličeje a prostoru kolem umyvadla. Pokud je intenzita světla příliš jasná, lze ji změnit pomocí stmívací funkce. Pro ještě větší komfort lze ručně zapnout funkci proti zamlžování.

 

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím