Prezentace novinek od společnosti Geberit na naší vzorkovně

Ve čtvrtek 23.11. proběhla u nás na vzorkovně Koupelny pro Brno akce, kde se sešli naši zákazníci a partneři k příležitosti prezentace novinek od společnosti Geberit. Součástí akce byla také degustace vín a občerstvení formou tapas.

Celý večer probíhal ve velice příjemné a uvolněné atmosféře doprovázenou řízenou degustací vín ve stylu cesty kolem vinařské Evropy od společnosti justWINE.  V rámci degustace byla podávána jak svěží bílá vína z Rakouska a Německa, tak i plná červená vína z Itálie, Francie a Španělska. Degustací nás provázel sommeliér Josef Leisser, který ji obohatil o zajímavý výklad ke každé podávané láhvi. Vína dle svého výběru mohli následně hosté popíjet po celý večer.

O hladu jsme naše hosty samozřejmě nenechali. Občerstvení nám dodala společnost Barrio Gotico Tapas&Bubliny formou tapas. Podávaly se různé zajímavé variace chutí, které lákaly zejména svým vzhledem a o jejich výborné chuti svědčily zejména prázdné talíře na konci akce.

Děkujeme všem zúčastněným za velice příjemný podzimní večer a budeme se těšit zase na další akci u nás na vzorkovně Koupelny pro Brno.

 

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím