Villeroy & Boch kolekce COLLARO

Charakter se setkává se stylem

V dnešní době existuje více moderního designu než jen estetika. Ve skutečnosti Collaro vytváří příjemný životní prostor nadčasové krásy pro dobrý pocit. Definováno jemnou elegancí, ale přesto útulné. Výrazná zapuštěná hrana designu dává kolekci její osobitý vzhled. Zažijte koupelnu, která umí stylově spojit charakteristické tvary, vysoce kvalitní materiály a praktické funkce.

V naší nabídce naleznete umyvadla, vany a koupelnový nábytek.

Inovovativní řešení TitanCeram

Jemně navržené umyvadla Collaro plně demonstrují výhody našeho vysoce kvalitního keramického materiálu TitanCeram a kombinují mimořádnou sílu s nadčasovým vzhledem. K dostání také s TitanGlaze, naší jedinečně krásnou a extrémně odolnou matnou glazurou, v kamenné bílé.

Funkce splňuje emoce

Jemné linie umyvadel umyvadel se odrážejí v nábytku. Obzvláště působivá je kostra užitkové jednotky o tloušťce pouhých 8 mm.

Individualita splňuje relaxaci

Akrylátové vany Collaro přitahují veškerou pozornost svým jemným profilem a širokým jednostranným lemem. Charakteristická designová hrana také poskytuje vysoce kvalitní vzhled. Přetoková a odtoková sada s ventilem push-to-open je k dispozici ve čtyřech barvách, které odpovídají kohoutům a armaturám Villeroy & Boch.

 

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím