Koupelny v rezidenci Metodějova 9a

Pokud hledáte bydlení v jedné z nejžádanějších lokalit v Brně, disponující veškerou občanskou vybaveností a ideální dostupností do centra města, tak máme byt právě pro Vás.
Bytový dům na ulici Metodějova v Brně Králově Poli nabízí nadstandardní bydlení v pětipodlažním komplexu s výtahem, deseti byty, dvěma ateliéry a jedním nebytovým prostorem v přízemí.


V nabídce jsou byty a ateliéry s dispozicí 2KK – 4KK, velmi rafinovaně a prakticky řešené, vždy s terasou či balkonem. Ke dvěma ateliérům v přízemí náleží krom větších teras i menší zahrada. Ke každému z bytů je možné zakoupit i sklepní prostory.
Všechny byty jsou řešeny tak, aby poskytovaly prostor nejen k velmi příjemnému a komfortnímu bydlení, ale také k relaxu.
Bytové jednotky budou vybaveny nadstandardními zařizovacími předměty značek Villeroy Boch a Hansrohe. Vzhled domu je laděn do moderního stylu a bezesporu bude designovou i architektonickou dominantou okolí.
Rekonstrukce bytového domu právě probíhá, s plánovaným dokončením 5/2020
Bytový dům se nachází v klidné ulici, avšak v bezprostřední blízkosti dopravního uzlu u brněnského Semilassa. V dochůzí vzdálenosti jsou k dispozici supermarkety / Lídl /, nespočet restaurací a kaváren i prostory kulturního i sportovního vyžití. Prostor blízkého parku Božetěchova přímo vybízí k procházkám a relaxaci. Nedaleko se nachází i lokalita Kociánky, která je obklopena lesy a kde je možné strávit příjemné chvíle v přírodě. V neposlední řadě si zde na své mohou přijít i milovníci houbaření.

Naši dodavatelé :

Galerie


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma koupelny v rezidenci metodějova 9a naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím