PSK group

Administrativní budova PSK group – sídlo významné stavební společnosti

Krátký popis: Při návrhu řešení jsou připravily tři koncepty dlažeb, obkladů i sanitárních prvků. První pro vstup a schodiště, druhý pro management a zákazníky a třetím konceptem je výrobní zázemí.

Vstup a schodiště:

Dlažba výrobce Porcelaingres je při řešení administrativní budovy vhodným povrchem z několika důvodů. Hlavními jsou vysoká odolnost, vynikající údržba, ale také opravdu široká nabídka stylů a cenových úrovní, umožňující zvolit nejen pro budovu, ale i pro jednotlivou část ten pravý materiál.
Do vstupu a schodiště jsme zvolili dlažbu formátu 150x75cm, která je díky digitální technologii tisku povrchu dlaždice a inspirací v přírodních vzorech krásnou, nadčasovou a od kamene téměř nerozeznatelnou variantou. Na rozdíl od kamene má dlažba ještě další výhodu, nenasákavost. Dlažba Porcelaingres velikosti 150x75cm je po položení monumentální, je to krásný formát a při použití v recepci nebo na schodišti, kde umožňuje řešit každý schod jedním kusem dlažby, je opravdu reprezentativním povrchem.

Zázemí pro management a zákazníky:

Pro tuto část budovy jsme hledali výjimečné výrobky, nic není ponecháno náhodě. Sanitární keramika Villeroy a Boch, baterie Hansgrohe, desky z kompozitního materiálu, vypadající jako dřevo ale 100 procentně odolné proti vodě, dlažba Porcelaingres doplněná černou dlažbou lafabbrica, která je inspirována lávovým kamenem a má neuvěřitelný povrch, s více jak 50 různými stupni přechodu z lesku do matu, z hladkého do strukturovaného povrchu, led podsvětlená zrcadla, to vše dohromady sladěno do jedinečného konceptu.    

Výrobní zázemí:

I do tohoto prostoru se nám podařilo nalézt vhodný koncept, vysoce odolný matný a broušený gres, schopný odolat té nejvyšší zátěži o formátu 60x60cm a 60x30cm v kombinaci béžové a hnědé, baterie Hansgrohe, sanitární keramika jika, sprchové kouty Hedmark, toto vše tvoří tu správnou harmonii mezi kvalitou, designem a zajímavou cenou.

Galerie


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma psk group naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím