Elegantní a nadčasová koupelna

Rodinný dům kde každý prostor je navržen zvlášť, tak aby splnil rozdílné požadavky uživatelů

Hlavní koupelna:

Je rozdělena na dvě samostatné wellness zóny.

V první z nich  je středobodem hydromasážní vana Riho se speciálními zádovými tryskami, ovládání je řešeno podomítkovou baterií a napouštěním přepadem. Voda z vany se často objeví i na zemi, zde je vše vyřešeno odtokovými žlaby v podlaze v těsné blízkosti vany.

V druhé z nich je hlavní sprchovací kout s tryskami, které jsou namontovány na míru přímo pro investora. Dominantou zde je i velká hlavová sprcha včetně přívalového proudu a vestavěného osvětlení od firmy Hansgrohe. Centrální baterie podomítková s termostatem a vše se ovládá jednoduchým stiskem tlačítek. Dále každý prostor je vybaven umyvadlem se skřínkou Keramag, bateriemi Hansgrohe, doplňky Keuco, a skvěle funkčním a zároveň originálním radiátorem Kermi.

Při řešení toalety je vidět, že i tento prostor nemusí být jen tak obyčejný. Za dveřmi je ukrytý částečně zapuštěný pisoár firmy Keramag. Protože nezbylo místo na bidet, je wc kombinováno se sprškou a osušováním.

Koupelna děti:

Mezi dvěma dětskými pokoji, se nachází koupelna přístupná z obou stran. Je řešena úsporně za to s maximální užitnou hodnotou. Za dveřmi se nachází prostorný sprchovací kout, vybavený kombinovanou nástěnnou termostatickou baterií se sprchou. Prostor je vybaven umyvadlem a koupelnovým nábytkem Keramag, bateriemi Hansgrohe a radiátorem Kermi. Aby byla funkčnost zajištěna nesmí chybět doplňky, zde od firmy Keuco.

Použitá kombinace obkladů a dlažeb LaFabbrica, která má mírně reliéfní povrch, tím pádem splňuje nároky na protiskluz. Obklady jsou od výrobce Atlas Concorde a splňují požadavek na nestárnoucí jednoduchou eleganci zdobenou pouze jednoduchou kombinací formátů a barev. Hlavní dominantou koupelen je také nádherný výhled do okolí a spousta světla.

Galerie


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma elegantní a nadčasová koupelna naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím