Novinky

Geberit Aquaclean Alba - Sprchovací WC

Geberit Aquaclean Alba - Sprchovací WC

20. 3. 2024

Představujeme vám sprchovací WC Geberit AquaClean Alba: Jednoduchou, ale vysoce elegantní novinku. Jedná se o ideální model pro ty, kteří se s výhodami sprchovacích WC teprve seznamují.

Geberit AquaClean Alba je díky svým základním funkcím ve spojení s elegantním designem dokonalým doplňkem jakékoliv koupelny. Nová Alba je vybavena jedinečnou sprchovací technologií WhirlSpray. Sprchovací WC Geberit AquaClean Alba nabízí rovněž účinnou technologii TurboFlush, která zajišťuje obzvláště tiché a důkladné spláchnutí keramické WC mísy, která je navíc bez splacho vacího okraje.


Nechte se hýčkat díky novým technologiím:

 


Instalační nádrže Villeroy a Boch - školení

Instalační nádrže Villeroy a Boch - školení

22. 2. 2023

Když budete chtít mít koupelnu doladěnou až po značkové splachovací tlačítko, tak bez obav Vám můžeme nabídnout odbornou montáž i případný servis v Brně a okolí vyškolenými instalatéry.

Více o těchto instalačních systém v novince nebo se informujte u našich prodejců.

Instalační systémy ViConnect od Villeroy & Boch vnesou do vaší koupelny stylový design. Abychom mohli zaručit Vaši spokojenost v každém ohledu, proškolili jsme u nás šikovné týmy na montáž a servis těchto osvědčených instačních systémů. Nádržky se rychle instalují, snadno ovládají a jsou mimořádně stabilní. Jsou použitelné jak do sádrokartonových konstrukcí, tak i pro zazdění. Nabízejí velký výběr tlačítek s logem značky Villeroy & Boch, které dotváří celkový zhled Vaší koupelny.

Tento instalační systém je výškově nastavitelný, je včetně nastavitelného držáku na stěnu a nabízí tak i rohové řešení instalace. Má spolehlivou kabelovou technologii s otočným kliknutím na ovládací tlačítko. Tišší průtok vody díky testovanému plnícímu ventilu a vypouštěcí armatuře. Výrobky jsou vyráběny v Německu.

Tedy montáž a servis ViConnect systémů pro nás není žádný problém.


Inspirace z Cersaie 2022

Inspirace z Cersaie 2022

18. 10. 2022

Vybrali jsme a nafotili pro Vás z výstavy zajímavosti a novinky a přidali k tomu naše postřehy.

Inspirujte se více v našem článku Inspirace z Cersaie 2022


KEUCO novinky

KEUCO novinky

6. 3. 2022

Smyslné koupelny nabízí série armatur IXMO, díky propojení funkčnosti a minimalistického vzhledu je velmi oblíbená u milovníků designu.

Je jedno, co plánujete - soukromé zázemí, hotelovou koupelnu, wellness oázu nebo bezbariérový prostor pro osoby se zvláštními potřebami - IXMO nabízí vždy správné řešení a zaručuje při plánování maximální svobodu výběru správných produktů.

Armatury a doplňky BLACK SELECTION nabízí temně černý, sametově matný povrch výrobků a přináší do koupelny nádech luxusu. Součástí kolekce jsou IXMO armatury a elegantní nové řady koupelnových doplňků, které si opravdu zamilujete.

S koupelnovým nábytkem STAGELINE se u vás zabydlí útulná atmosféra. Série se projevuje rovnými liniemi, moderností a zároveň jednoduchostí. Výrazným prvkem této série je otevřená, osvětlená polička s integrovanou zásuvkou s nabíječkou USB.

Více inspirace najdete v odkazu článku KEUCO novinky

 


Axor One - nově vystaveno na naší vzorkovně

Axor One - nově vystaveno na naší vzorkovně

6. 3. 2022

Díky moderní technologii Select vytváří tato baterie nový způsob interakce – stisknutím ovládání All-in-One lze pouštět nebo zastavovat vodu, otočením ve směru hodinových ručiček se zvyšuje teplota. Ovládání je jednoduché, intuitivní a vysoce precizní a navíc šetří vodu. Tato kolekce je charakteristická štíhlými siluetami, plochými povrchy, měkkými okraji a vyváženými proporcemi.

Díky nadčasovému designu a exkluzivním variantám povrchových úprav vnáší řada AXOR One vyjímečnou krásu do každé koupelny.

Magazín k AXOR One - esence jednoduchosti

 


Novinka PORCELAINGRES - STARDUST

Novinka PORCELAINGRES - STARDUST

15. 2. 2022

Tato nová kolekce od Německé keramičky Porcelaingres má zdánlivě jednoduchý povrch, přitom nabízí tolik odstínů, že je tím jedinečná. Je inspirována hlínou jakožto přírodním materiálem.

Nabízí moderní paletu realistických odstínů, dlaždice jsou obohaceny drobnými vločkami, skutečným "hvězdným prachem".

Nahlédněte více do článku: https://www.koupelny-brno.cz/novinka-porcelaingres-stardust/c20

Vystaveno na naší vzorkovně! 

Vídeňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.


Nový katalog Výběr z kolekcí 2020/2021

Nový katalog Výběr z kolekcí 2020/2021

10. 12. 2020

Naleznete také v elektronické podobě na našich Facebookových stránkách, našem Instagramu (BIO popisek), ale také na stránkách MAKATHERM.CZ

V tištěné podobě pro každého zákazníka na naší vzorkovně: 

Vídeňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.

http://www.vyberzkolekci.cz/


O.novo Villeroy & Boch

O.novo Villeroy & Boch

17. 6. 2020

 • Neočekávaně odlišné
   
 • Design za překvapivě dostupnou cenu
   
 • Koupelna se stává místem osvěžení
   
 • Všichni členové rodiny O.novo vynikají svou čistotou a zdrženlivou elegancí a nabízejí překvapivě dobrou hodnotu za peníze. 
 •  
 • Více v našem článku: https://www.koupelny-brno.cz/o-novo-villeroy-boch/c16

Inspirace obkladů/dlažeb

Inspirace obkladů/dlažeb

12. 6. 2020

Rádi bychom Vás inspirovali keramičkou Elios Ceramica, která se snaží každý den potvrdit kulturu Made in Italy. Společnost byla založena v roce 1968, specializující se na malé formáty a po více než čtyřicet let bylo nošení na hodnotě keramické tradici , a to díky neustálým inovacím.

Inspirace v našem článku : https://www.koupelny-brno.cz/inspirace-obkladu-dlazeb-italskou-keramickou-elios-ceramica/c15

 


Splachovací tlačítka Geberit Sigma21 a Sigma50

Splachovací tlačítka Geberit Sigma21 a Sigma50

12. 5. 2020

Ovládací tlačítka Geberit tvoří závěrečnou tečku každé koupelny. Nové, módní metalické barvy tlačítek dokonale ladí s dalšími designovými prvky v koupelně. Ať už jde o odstín růžového zlata, mosaze nebo černého chromu, nebo o dva nové povrchy – americký ořech a dekor betonu.

 

Více novinek 2020 - Geberit v našem článku :

https://www.koupelny-brno.cz/novinky-2020-geberit/c13


Akce 3D Grafické návrhy ZDARMA

Akce 3D Grafické návrhy ZDARMA

25. 3. 2020

Rádi bychom Vás informovali, že náš showroom bude dále zavřený, a to do odvolání. Připravili jsme si tedy pro naše zákazníky akci "3D Grafické návrhy ZDARMA" a je možné nám veškeré podklady zaslat na náš email: info@koupelnyprobrno.cz , na dalším postupu se s Vámi domluví naši manažeři.

Kontaktujte nás prostřednictvím emailu, facebooku, kontaktního formuláře na našem webu nebo telefonicky. Veškeré kontakty naleznete v rubrice "Kontakty".

(Akce platí po dobu uzavření našeho showroomu)


Geberit - dočasné přerušení dodávek Geberit AquaClean - typ MERA

Geberit - dočasné přerušení dodávek Geberit AquaClean - typ MERA

17. 2. 2020

Společnost Geberit dočasně pozastavuje dodávky svých výrobků - typu MERA.

Důvodem je, že německý dodavatel elektronických komponentů má svého subdodavatele jedné specifické součástky v Číně, v oblasti Wuhan, kde se v současnosti rozšířil corona virus, což způsobilo dočasné pozastavení dodávek této součástky ze strany subdodavatele.
Koncern Geberit přistoupil k okamžitému jednání s alternativními dodavateli, avšak jednání a následné zkušební testy zaberou několik týdnů.
Vzhledem k uvedené situaci se v současnosti nedá předvídat termín zahájení opětovných dodávek této součástky a tedy ani termín pokračování výroby produktů typu MERA. Veškeré současné objednávky byly přesunuty na pozdější termín, přičemž odhady na opětovné spuštění výroby jsou v nejlepším případě na měsíc duben.

Zdůrazňujeme, že touto situací jsou dotčené jen výrobky typu MERA.
Ostatní výrobky Geberit AquaClean (Sela, Tuma) se nadále vyrábějí v rámci výrobních kapacit koncernu Geberit.


Barva roku 2020

Barva roku 2020

11. 2. 2020

Barvu roku vyhlásila americká společnost Pantone, kterou se řídí designéři, architekti a návrháři po celém světě. Barvou roku 2020 se stala nadčasová klasická modrá, která dle této společnosti má vyjadřovat stálost, jistotu i klid. Tedy odstín 19-4052 Classic Blue. Tuto barvu můžete kombinovat také v koupelně. Doporučujeme např. v kombinaci s bílou barvou nebo také v kombinaci se dřevem. 

Facebook & Instagram

Facebook & Instagram

29. 1. 2020

Do rubriky "Kontakty" jsme Vám přidali odkazy na náš Facebook i Instagram. Dali jste nám již "To se mi líbí" na Facebooku? Sledujete nás na Instagramu, aby Vám nic neuteklo? Veškeré aktuality a novinky se Vám snažíme zveřejnit na sociálních sítích. 

Máte již s námi nějakou zkušenost? Podělte se o ní s námi.

Můžete nás označit v příspěvcích.


AXOR MYEDITION. INDIVIDUÁLNÍ KOUPELNOVÉ KOVÁNÍ.

AXOR MYEDITION. INDIVIDUÁLNÍ KOUPELNOVÉ KOVÁNÍ.

6. 12. 2019

INDIVIDUALIZACE. DOKONALOST.

Rozlišujete se. Uspokojení vaší potřeby být jedinečný. Míří novými směry. To je zkratka pro AXOR MyEdition. Jasný, lineární design vytváří půdu pro seberealizaci. A pro vaši vlastní kreativitu. Se širokou škálou desek. K dispozici na vyžádání v materiálech jako je kůže, dřevo, mramor a zrcadlové sklo. Individualizace. V dokonalosti.

Nyní již k vidění na naší vzorkovně! 

Víděňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.


AXOR EDGE. ARCHİTEKTONİCKÝ DESİGN KOUPELNY.

AXOR EDGE. ARCHİTEKTONİCKÝ DESİGN KOUPELNY.

4. 12. 2019

Kostka. Na počátku 20. století objevili avantgardní oddaní jako umělecký objekt. Další vývoj v AXOR Edge. Luxusní symbióza geometrických těles a ultra přesnost. Mistrovské dílo skrz a skrz. Kostka po krychli. Sestaveno asymetricky do působivého celku. 

Znamení nejvyšších standardů pro vybranou skupinu majitelů.

Nyní již k vidění na naší vzorkovně! 

Víděňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.


GROHE PLUS

GROHE PLUS

20. 11. 2019

PRECIZNOST, KTERÁ PŘEVYŠUJE DESIGNOVÉ ZPRACOVÁNÍ

Design řady vodovodních baterií GROHE PLUS byl inspirován obloukem – tvarem, který symbolizuje sílu a lehkost současně. Mezi další geometrické tvary, kterými se tyto baterie mohou pyšnit, patří kruh a čtverec. Díky baterii GROHE Plus budete mít vodu skutečně ve svých rukou, a to díky inovativnímu LED displeji se zobrazením teploty. 


KEUCO - EDITION 90

KEUCO - EDITION 90

14. 11. 2019

SVOBODA ČISTÝCH TVARŮ

Kruh se setkává se čtvercem: zařízení koupelen EDITION 90 firmy KEUCO spojuje v opulentní hře kulaté a hranaté tvary s výrazným respektem k materiálu. Čistá řeč designu v pravém úhlu důsledně charakterizuje celé vybavení – od armatur a doplňků přes umyvadlo a nábytek až po zrcadlo s osvětlením. Díky řadě EDITION 90, kterou navrhlo postupimské designérské studio Tesseraux + Partner, vznikají jedinečné luxusní koupelny.

 


Nový katalog Výběr z kolekcí 2019/2020

Nový katalog Výběr z kolekcí 2019/2020

12. 11. 2019

Představujeme Vám nový katalog "Výběr z kolekcí" pro rok 2019/2020.

Naleznete také v elektronické podobě na našich Facebookových stránkách, našem Instagramu (BIO popisek), ale také na stránkách MAKATHERM.CZ

V tištěné podobě pro každého zákazníka na naší vzorkovně: 

Víděňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.

http://www.vyberzkolekci.cz/


HÜPPE SELECT +

HÜPPE SELECT +

8. 11. 2019

HÜPPE Select+ je k dostání v barvě stříbrná matná a v provedení Black Edition. Jedná se pouze o profil, do kterého se dokupují jednotlivé produkty.

Select + TABLET

Select + DRYBOX

Select + MIRROR

Nyní již k vidění na naší vzorkovně! 

Víděňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.


Dyson Airblade™ 9kJ

Dyson Airblade™ 9kJ

5. 11. 2019

S 9 kilojouly na jedno osušení rukou nejekologičtější způsob osoušení rukou.  

- HEPA filtr
- Dyson Digital Engine
- Nízká spotřeba energie - 9 kJ na aplikaci
- Nastavitelný režim MAX nebo ECO
- Technologie rychlého zastavení
- Design zakřivené čepele ™
- 5 let záruka na všechny díly


AVA ceramica - kolekce Scratch

AVA ceramica - kolekce Scratch

1. 11. 2019

Nová kolekce Scratch navržená architekty Doriana a Massimiliano Fuksas je výsledkem spolupráce mezi světově uznávanou praxí Studio Fuksas a Ava.

Kolekce Scratch, moderní produkt s originálním a velmi výrazným metropolitním duchem, se dodává v šesti barvách, velikostech až 320 × 160 cm a tloušťce 6 mm.

Již k vidění na naší vzorkovně!

Víděňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.


Novinky Hansgrohe 2019 Rainfinity

Novinky Hansgrohe 2019 Rainfinity

10. 10. 2019

Designové sprchy Rainfinity nabízejí komplexní program pro rozmazlování všech smyslů.

Nový typ designu: Matná bílá barva sprch vytváří elegantní kontrast s grafitovými disky vodních paprsků.

Vystaveno na naší vzorkovně! 

Víděňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.


Geberit Aquaclean Sela - Novinka roku 2019

Geberit Aquaclean Sela - Novinka roku 2019

18. 9. 2019

 • Technologie sprchování WhirlSpray s pěti možnostmi individuálního nastavení tlakového stupně
 • Samostatná, jemně čistící dámská sprcha
 • Splachovací technologie TurboFlush
 • Keramická mísa bez okrajů
 • Orientační světlo v různých barvách
 • Zaznamenání uživatele

Sprchovací toaleta TECEone

Sprchovací toaleta TECEone

5. 6. 2019

Mytí teplou vodou se stává novým standardem v intimní hygieně.

A není divu, protože je tak uspokojena prostá lidská potřeba čistoty a svěžesti.

Díky sprchovací funkci vám toaleta TECEone přinese čiré osvěžení. Jednoduché. Pohodlné.

A za lákavou cenu.


Nová vzorkovna v provozu

Nová vzorkovna v provozu

2. 4. 2019

Můžete nás již navštívit na naší nové vzorkovně. Předem Vás ale upozorňujeme, že ještě dokončujeme drobné dodělávky, ale jsme tu pro Vás. Stále na stejném místě jen v novém. 

Víděňská 119b, Brno. KOUPELNY PRO BRNO.


Color Studio

Color Studio

6. 2. 2019

Porcelaingres poprvé otevře dveře barvě, rafinovaným a měkkým odstínům inspirovaným přírodními prvky a zároveň se dokonale hodí k dalším materiálům v sortimentu.

Probíhá rekonstrukce vzorkovny

Probíhá rekonstrukce vzorkovny

1. 1. 2019

Upozorňujeme na právě probíhající rekonstrukci naší vzorkovny, kdy probíhá demontáž všech vzorků, stěhování a instalace nového vybavení vzorkovny. 

Nová kolekce STORM

Nová kolekce STORM

6. 11. 2018

Představujeme Vám novou kolekci STORM vzhledem imitující kámen od italské keramičky La Fabbrica. Tuto kolekci můžete vidět na naší vzorkovně.


Open day 2018

Open day 2018

20. 10. 2018

Děkujeme Vám,
velmi si vážíme a děkujeme Vám, že jste spolu s námi prožili báječný čtvrteční den 18.10.2018 na naší vzorkovně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím