ARTTEC

ARTTEC společnost byla založena v roce 1994 jako výrobní a obchodní firma a od roku 2002 se zabýváme prodejem vybavení do koupelen.

Naší prioritou je dodávat cenově příznivé zboží při zachování co nejvyšší kvality, komfortu a zajištění kompletního záručního a pozáručního servisu prostřednictvím široké sítě našich prodejců.

Naše společnost ARTTEC, byla založena v roce 1994 jako výrobní a obchodní firma a od roku 2002 se zabýváme prodejem vybavení do koupelen. Převážně sprch, sprchových koutů, dveří do niky, sprchových boxů, masážních boxů, van do koupelen, hydromasážních van, vanových a sprchových sedátek, vodovodních baterií, vaniček, vaniček z litého mramoru a vanových zástěn.

Nad kvalitou dodávaných produktů dohlíží náš profesionální tým techniků a montážníků, a hlavně nám pomáhají již několik let zkušenosti Vás uživatelů a Vaše připomínky.

Vaše pohodlí je pro nás velmi důležité, a proto se snažíme zjednodušit způsob montáže každého výrobku a poskytovat kvalitní doprovodný servis. Produkty prodáváme a instalujeme do Vašich koupelen po celé České republice a Slovensku.
Díky spolupráci s novými přepravci se nám podařilo zkrátit a zkvalitnit dodávky zboží. Pevně věříme, že u nás naleznete vše pro Vaši krásnou koupelnu a dokážeme z Vaší koupelny vytvořit oázu klidu a odpočinku, kam se budete rádi vracet a čerpat energii.

Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma arttec naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím