HL Hutterer Lechner GmbH

Rakouský výrobce zápachových uzávěrek pro vnitřní kanalizaci

HL Hutterer Lechner GmbH je rodinný podnik s více než šedesátiletou tradicí ve výrobě zápachových uzávěrek pro vnitřní kanalizaci. Jedná se o podlahové vpusti, sprchové žlaby, ZU ke sprchovým mísám, terasové-, střešní vtoky a různé zápachové uzávěrky pro napojení na veškeré zařizovací předměty v návaznosti na vnitřní kanalizaci.

Tvarovky jsou posledních 40 let vyráběny z polymerů PE a PP, které poskytují maximální možnosti technického zpracování, a tím absolutní využití v podmínkách vnitřní kanalizace budov. Technicky promyšlené výrobky ulehčují již projektantům výběr správné tvarovky, stejně jsou HL výrobky praktické pro řemeslníky svou možností variability a kombinací s bohatým příslušenstvím. V neposlední řadě slouží uživatelům svými nepřekonatelnými užitnými vlastnostmi - jednoduchou údržbou s čištěním, a nezklamou ani designem.

Výběr správného odvodnění bezbariérových prostor řešených v dlažbě záleží na technickém zadání a individuálních požadavcích investora (popř. architekta). V zásadě se jedná o způsob odvodnění:


1) bodové (podlahové vpusti) nebo
2) liniové (sprchové žlaby)

Ve těchto způsobech odvodnění HL nabízí velký výběr systémů.

Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma hl hutterer lechner gmbh naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím