Elios Ceramica

Společnost byla založena v roce 1968, Elios Ceramica vždy specializující se na malé formáty a po více než čtyřicet let bylo nošení na hodnotě keramické tradici , a to díky neustálým inovacím.

Jako umělecká keramika je cílem každý den potvrdit kulturu Made in Italy .

Péči a pozornost i těch nejmenších detailů v kombinaci s kreativitou a odhodláním při vytváření originálních povrchů , kde povrch a barva se spojily v unikátním materiálu.Kolekce Elios se rodí jako sortiment modulárních řešení , která lze každý kombinovat podle svého vlastního stylu a osobnosti, aby byl jejich vlastní prostor jedinečný.

Elios vytváří keramické sbírky od roku 1968 : od tradičních malých formátů majoliky po digitální porcelánové desky s vysokým rozlišením.

Odbornost, vášeň, tvořivost a pocit s materiálem dělají povrchy Elios zvláštní, uvnitř každé dlaždice je hodnota keramické kultury .

Elios Ceramica je od léta 2017 součástí Spa Italcer Group Spa, společnosti vytvořené italským soukromým kapitálovým fondem Mandarin Capital Partners  pod vedením Graziana Verdiho.

Cílem skupiny je vytvořit luxusní pól v high-end keramickém sektoru.

Takto vytvořený keramický klastr má za cíl upevnit vedoucí postavení v tomto odvětví v Itálii, specializovat různé společnosti a výrazně zacílit na zahraniční trhy.

 

Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma elios ceramica naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím