Tubadzin

Výrobce Tubądzin je jedním z předních polských výrobců keramických obkladaček, lídrem v oblasti inovací. Od začátku soustavně rozvíjí svou nabídku produktů a dovedně ji přizpůsobuje potřebám různých skupin zákazníků. Každý z produktů společnosti splňuje nejpřísnější evropské normy.

Obklad vystaven také na naší vzorkovně ve formátu 239,8x119,8cm/119,8x119,8x0,6cm v lesklém i matném provedení. 

V současné době čtyři značky: Tubądzin, Domino, Korzilius a Arte. Každá z nich představuje své vlastní, samostatné produktové řady a sbírky. Jejich rozmanitost, pokud jde o styl, design, velikost a aplikace, umožňuje klientům plnou svobodu uspořádání.

Značka Tubądzin je nabídkou pro lidi, kteří hledají jedinečná řešení. Je to skutečný stylista interiéru, který vytváří prostor, který vám umožní efektivně vyniknout. Tato značka zahrnuje až pět produktových řad: Tubądzin, Color - velkoformátové dlaždice se šťavnatými barvami, Pastely - vytvořené pro investiční aplikace, splňující mnoho dalších norem, Majolika - inspirované keramikou vyráběnou ve středomořské pánvi a původní dílčí značka Tubądzin - tvorba od Maciej Zień , vytvořené rukou slavného módního návrháře.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

31.7.2020 22:36 Dlažba

Dobrý den. Je možné u vás vidět a objednat Dlažba Industrio Beige 119,8x59,8. Případně jinou dlažbu v rozměru 60x120 jednobarevnou. Děkuji Šenkýřová

Dobrý den, určitě lze vidět i objednat, avšak doporučujeme návštěvu našeho showroomu, kde Vám vše ukážeme.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.
S pozdravem Tým Koupelny pro Brno

Více dotazů na téma tubadzin naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím