UNIQ

Kolekce vysoce kvalitních skleněných sprchových zástěn vyráběných v Německu UNIQ je vlastní značka sprchových zástěn společnosti LAVARE.

Jde o kolekci vysoce kvalitních skleněných sprchových zástěn UNIQ vyráběných v Německu. Zajišťujeme jejich montáž a garantujeme pozáruční servis včetně náhradních dílů.

Sprchové zástěny jsou vyráběny na míru, dle stavebních situací:

Niky

I v nikách je možné s přesností na milimetry přizpůsobit pevné díly a dveře stavební situaci ve Vaší koupelně. Vedle otvíracích dveří s jedním nebo dvěma pevnými díly realizujeme také kyvné dveře "lítačky", dvojité kyvné dveře a skládací stěny, stejně jako posuvné dveře - zcela podle Vašich přání a podle daných skutečností.

Čtyřúhelníkové

I klasika jako je čtyřúhelníkový sprchový kout se díky značce UNIQ může proměnit ve skutečnou oázu relaxace.

Navazující na vanu

Když se harmonicky spojí skleněná sprchová zástěna s vanou, pak se jistě jedná o řešení od značky UNIQ. Zaručujeme perfektní návaznost sprchového koutu na vanu. Řešení přesně na míru se skleněnou vanovou zástěnou UNIQ. Při použití posuvného systému můžete efektivně využít místo. Tvary zástěn na vanu jsou tak rozmanité, že s námi vždy najdete vhodné řešení.

Pětiúhelníkové

Dopřejte si nejvyšší míru komfortu a estetiky, kterou může nabídnout jen jedinečná skleněná sprchová zástěna značky UNIQ.

Čtvrtkruhové

Jsme schopni realizovat jakékoli poloměry zaoblení individuálně dle Vašeho zadání. Zástěna UNIQ vnese do Vaší koupelny svými tvary jedinečný akcent. Po odborném zaměření na místě vyrobíme jakékoli zaoblené sprchové zástěny dle Vašich představ. A přitom nehraje žádnou roli, zda chcete použít "běžný" rádius jako např. 500 mm a 550 mm nebo zda budete požadovat atypické řešení.

Instalace k volné stěně

Instalace sprchové zástěny k volné stěně umožňuje naprostou flexibilitu při navrhování koupelny. Touto volbou dosáhnete absolutně vzdušného a velkorysého řešení bez použití dalšího zdiva. Sprchovou zástěnu UNIQ lze zcela přizpůsobit danému prostoru a jakékoliv variantě odvodnění.

Pevné díly

Ať již sprchovou zástěnu nainstalujeme na podlahu nebo zeď - můžeme ji přizpůsobit každé stavební situaci a realizovat elegantním způsobem Vaše osobní přání.

Modulové

Jsou vhodné jak pro plavecké bazény, tak pro wellness zařízení, ale i do zázemí výrobních prostor. Modulový systém promění dříve nudné společné sprchy v příjemný zážitek ze sprchování pro náročné uživatele - přizpůsobíme jej Vašim stavebním podmínkám i představám.

Líbil by se Vám sprchový kout od UNIQ u Vás doma?


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma uniq naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím