Venis

Společnost Venis byla založena v roce 1986 a díky zkušenostem a know-how společnosti Porcelanosa se rychle umístila na čele odvětví výroby keramických dlaždic.

Neustálý závazek zaručit optimální kvalitu a design všech svých výrobků, který se v průběhu let pevně drží, umožnil společnosti postavit se na špici nových architektonických aplikací a odvětvových trendů, díky čemuž je přední značkou schopnou nabízet kombinace sérií bez nutnosti uchýlit se k řadě výrobců.

Zákazníci skutečně najdou 360º řešení od jedné značky, která se mohou přizpůsobit požadavkům jakéhokoli stylu a projektu. Produktové portfolio zahrnuje širokou škálu formátů a povrchových úprav pro obklady i podlahy a stejný materiál je vhodný i pro použití na stěny i podlahy.

Venis je jednou z osmi společností, které tvoří Porcelanosa Group, jednička v odvětví s více než 500 obchody / showroomy po celém světě, včetně vlajkové lodi showroomu umístěné na páté avenue v New Yorku. Aniž bychom zapomněli na naši továrnu ve Španělsku, místo jedné z největších showroomů s keramickými dlaždicemi na světě.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

12.3.2020 17:47 Venis bluebell

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat,zda máte na prodejně vzorek Venis bluebell.
S pozdravem Marika Ištok

Dobrý den,

tento konkrétní vzorek bohužel na naší vzorkovně nemáme. V případě zájmu jej však můžeme zajistit a kontaktovat Vás jakmile na naší vzorkovnu vzorek dorazí.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za Váš dotaz.
S pozdravem

Tým Koupelny pro Brno.

Více dotazů na téma venis naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím