Hüppe

Máte rádi dokonalost? My máme rádi spokojenost.

Kdo vsadí na správného partnera, může se na něj kdykoli spolehnout. Objevte pocit být neustále v dobrých rukách. Od kompletního poradenství, přes výběr a dodávku výrobků až po odbornou montáž - Vaše spokojenost je naším cílem.

Hüppe - firma s centrálou v lázeňském městě Bad Zwishwnahn, které se nachází na severu Německa. V této centrále sídlí vedení společnosti, vývojové středisko nových produktů,marketing a velká část výroby. Více než 300 kvalifikovaných zaměstnanců a moderní zázemí zaručují vysoký standard zde vyráběných produktů. Asi 100 km západně od Istanbulu leží druhá továrna Hüppe. Nevyrábí se zde pouze pro domácí trh, ale pro všechny pobočky společnosti. Přibližně 130 zaměstnanců  produkuje výrobky odpovídající nejvyšším standardům EU.

V roce 1966 se stala firma Hüppe prvním dodavatelem sprchových koutů v Evropě. Hlavním cílem  výroby produktů firmy Hüppe od začátku po současnost je inovace ,kvalita a design. V roce 1987 se stala firma Hüppe součástí americé společnosti Masco Corporation. Od roku 1996 v nabídce skla s certifikovanou povrchovou úpravou Anti-plaque.

Vznikem strategického partnerství s designovým studiem Phoenix Design v roce 2009 se stala firma Hüppe předním dodavatelem sprchových koutů a vaniček oceňovaných na mnoha soutěžích zaměřených na design a kvalitu-Product Design Award;Interior Innovation Award;German Design Award;... Funkce Soft-close/Soft-open u posuvných dveří uvedená na trh v roce 2011 se opět stala výsledkem inovativního vývojového týmu z Bad Zwishwnahnu a opět pomohla značce Hüppe k zisku ocenění na prestižních světových soutěžích.

Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma hüppe naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím