Marazzi

Marazzi je nejznámější značkou v oboru keramických dlaždic. Je přítomen ve více než 140 zemích a je všeobecně uznáván jako synonymum kvalitních keramických obkladů a symbolizuje to nejlepší z italského stylu a výroby v oblasti dekorace a designu interiérů.

Společnost Marazzi byla založena v roce 1935 ve městě Sassuolo , v němž se měla stát špičkovým mezinárodním centrem pro vytváření nejmodernějších keramických obkladů nejvyšší kvality, které spolu s touto společností v průběhu let rostly.

Ve skutečnosti byl Marazzi zodpovědný za hlavní technologické, procesní a konstrukční inovace v průmyslu keramických dlaždic - z nichž některé se staly důležitými milníky v historii moderní keramiky - díky nimž se společnost a okres staly měřítkem pro celou keramiku. svět.

Neochvějný smysl pro výzkum a experimenty , schopnost předpovídat a reagovat na změny a vývoj v životním stylu, architektuře a designu a upřednostňování životního prostředí a udržitelnosti. To jsou silné stránky, které umožnily Marazzi vstoupit na špičku svého odvětví v Itálii i na mezinárodní úrovni a neustále potvrdit své vedoucí postavení.

Dnes Marazzi patří k Mohawk Industries Inc., největšímu světovému výrobci podlahových krytin kótovanému na newyorské burze cenných papírů, a těší se úžasné mezinárodní notorii , a to jak u návrhářů, architektů a dodavatelů, tak u prodejců a konečných zákazníků.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

14.1.2021 09:01 obklad MARAZZI APPEAL

Dobrý den, máte ve studiu k nahlédnutí obklad MARAZZI APPEAL obklad, struttura white? děkuji za odpověď

Dobrý den,

Děkujeme za Váš dotaz, avšak tento konkrétní vzorek na našem showroomu nemáme. V případě zájmu jej můžeme objednat, aby byl k nahlédnutí. Případně tu máme jiné podobné strukturované vzorky v provedení bílá lesk.

Děkujeme
S pozdravem

Tým Koupelny pro Brno

Více dotazů na téma marazzi naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím