Duscholux

Mezinárodní Švýcarská firma s dlouholetou tradicí, zabívající se výrobou vysoce kvalitních sprchových koutů, akrylátových van a wellness výrobků.
Duscholux je Švýcarská firma s dlouholetou tradicí v mnoha zemích Evropy. Duscholux vyvíjí funkční a propracované výrobky pro koupelny, wellness a je jedním z předních světových výrobců sprchových koutů.

Mnoho z výrobků Ducholux získalo mezinárodní ocenění za design a staly se klasikou. To jsou viditelné známky více než 40 let zkušeností. Nezávislý design, technologie určující směr, vysoce kvalitní materiály a promyšlené zpracování – tyto základní body tvoří a charakterizují naší produktovou výrobu. A vykazují se ve všech oblastech naší působnosti - sprchových koutech, kompletních řešeních pro koupelny, akrylátových vanách i wellness výrobcích. 

Duscholux staví na mezinárodních úspěších, stejně jako na závazcích ke svým švýcarským kořenům. Sprchové kouty Duscholux nesou s několika výjimkami, označení „švýcarský „. Vyvinut a vyroben ve svém sídle v Thunu. Naše výrobky mají obzvláště dobrou pověst. Označení „Swiss Made „ je synonymem hodnot, jako je kvalita, spolehlivost a udržitelnost. To je slib, na který se můžete spolehnout. Od samého začátku.

Mnoho z výrobků Ducholux získalo mezinárodní ocenění za design a staly se klasikou. To jsou viditelné známky více než 40 let zkušeností. Nezávislý design, technologie určující směr, vysoce kvalitní materiály a promyšlené zpracování – tyto základní body tvoří a charakterizují naší produktovou výrobu. A vykazují se ve všech oblastech naší působnosti - sprchových koutech, kompletních řešeních pro koupelny, akrylátových vanách i wellness výrobcích. Duscholux staví na mezinárodních úspěších, stejně jako na závazcích ke svým švýcarským kořenům. Sprchové kouty Duscholux nesou s několika výjimkami, označení
„švýcarský „. Vyvinut a vyroben ve svém sídle v Thunu. Naše výrobky mají obzvláště dobrou pověst. Označení „Swiss Made „ je synonymem hodnot, jako je kvalita, spolehlivost a udržitelnost. To je slib, na který se můžete spolehnout. Od samého začátku.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma duscholux naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím