Lebon

NEOBYČEJNÉ KOUPELNY LE BON – vymyšleno a vyrobeno v Brně

Zařizovat koupelny nábytkem nás velmi baví a věříme, že je to na produktech LE BON znát. Vedle klasických materiálů na výrobu nábytku, jako jsou několikavrstvé lakované povrchy nebo dřevěné dýhy, používáme i netradiční nebo úplně nové materiály, jako je sklo,  Corian nebo kompaktní laminát, které jsou do koupelny vhodné díky svým výborným užitným vlastnostem. …A jsou navíc krásné.

LE BON vyrábí nábytek do koupelen již od roku 1996. Neustále se zamýšlíme nad tím, jak by měl ideální nábytek do koupelny vypadat. Tady jsou naše tipy:
Poznávacím znamení těch nejlepších výrobků LE BON jsou zkosené hrany nábytku. Jejich výroba vyžaduje přesnost a vysokou kvalitu řemeslného zpracování. Nábytek se zkosenými hranami je parádní a bude vám přinášet potěšení každý den. Do vybraných sérií nábytku jsme navrhli supertenké korpusy šuplíků.
…Jakmile je jednou uvidíte, už nebudete chtít jiné.


Jen dobrý design dobrý výrobek nedělá, a proto hledáme pro Neobyčejné koupelny LE BON nové odolné materiály. Sklo, Corian nebo kompaktní desky jsou 100% odolné vůči vodě a velmi snadno se udržují. Na nábytek z těchto materiálů poskytujeme nadstandardní záruku 5 let. V sortimentu nábytku LE BON najdete jak sestavy skříněk s umyvadly v mnoha šířkách, tak i samostatné skříňky pro jakékoliv umyvadlo na položení dle vašeho výběru. Neustále vylepšujeme také nabídku vysokých a zrcadlových skříní s několika typy osvětlení.


Specialitou LE BON jsou skříně vestavné do niky.
Důkazem kvality a nadčasovosti výrobků LE BON je i uznání odborníků: V roce 2014 získal LE BON prestižní ocenění EDIDA časopisu Elle Decoration. Nábytek LE BON je také součástí sbírek Moravské Galerie v Brně.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma lebon naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím