Mapei

Mapei je v současnosti jedním za světových lídrů v produkci lepidel a výrobků stavební chemie pro stavební průmysl.

Společnosti MAPEI, založená v roce 1937 má 71 poboček s 66 výrobními halami v 31 zemích na 5 světových kontinentech. MAPEI vytvořila hustou síť obchodního a technického servisu pokrývající celou republiku a nabízí technický a asistenční servis oceňovaný architekty, inženýry, dodavateli i majiteli.


MAPEI klade důraz na výzkum. Ve výzkumu pracuje 12 % zaměstnanců společnosti a firma do něj každoročně investuje 5 % svého obratu. Z toho až 70 % úsilí je směrováno do výzkumu ekologické udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí respektující požadavky LEED.

MAPEI, spol. s r.o., která je dceřinou společností italské MAPEI SpA, byla v České republice založena v roce 1991 v Olomouci, kde má dodnes své sídlo. Ve stejném roce byla založena také pobočky firmy v Praze. Dnes se sortiment výrobků MAPEI pravidelně distribuuje z olomouckého a pražského skladu do všech koutů České republiky. 
Výrobky MAPEI, lepidla a chemické výrobky pro stavebnictví přinášejí do stavebních konstrukcí nejen svou spolehlivou technickou funkci, nýbrž přispívají i ke kvalitě života každého, kdo si vybere značku MAPEI zlepšením estetického dojmu stavby a ochranou životního prostředí. 

Výrobky MAPEI jsou vlastně všude, v našich domovech, pod našimi podlahami, v betonových pilířích nebo jsou použité při rekonstrukcích historických budov, ve výztužích, které jsou často okem neviditelné, ale přesto jsou neoddělitelné od prvků, které spojují svou přídržnou silou.

Spolehlivost a stálost, široká škála vlastností a barev, které mnoho z MAPEI výrobků nabízí, představují možný zdroj pomoci a inspirace pro architekty a projektanty ve snaze vytvořit atraktivnější a bezpečnější konstrukce.

Zákaznický servis před a po prodejního charakteru je nepochybně jedním z klíčů k úspěchu firmy MAPEI. Zákazník je opravdu na prvním místě v seznamu priorit společnosti. MAPEI servis nenabízí pouze kvalifikované rady po telefonu, ale také zajišťuje na místě stavby odborné konzultace a měření konkrétních technických záležitostí. Tyto služby nabízené po celém světě zajišťujeme vysoce kvalifikovanými technickými poradci, jejichž rozsáhlé znalosti v každé oblasti jim umožňují okamžitě poradit při výběru výrobku a odstranit závady na místě stavby. Navíc laboratorní výzkum probíhá často na základě podnětů našich technických poradců, kteří shromažďují požadavky a dotazy od zákazníků firmy MAPEI.


Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny v poradně anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma mapei naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím